CS:GO Rekabetçi Bekleme Süresi

• Konuyu başlatan Ali Can Erdoğan
  • Başlangıç Tarihi
  • Mesaj 7
  • Görüntüleme 35B
  • Etiketler
    csgo
A

Ali Can Erdoğan

Ziyaretçi
Merhaba arkadaşlar son maça bağlanamadığımdan 7 gün bekleme süresi cezası aldım. Sizce bu bekleme sürelerinden dolayı vac ban gelir mi? Teşekkürler. :)

Vac ban niye gelsin hile yapmamışsın ki :D Ancak cezan katlanarak artar o yüzden mümkün olduğunca insanları ortada bırakmamaya çalış :D Ben de uydunet sağ olsun ceza alıyorum :D

Abi rekabetten ban alman oldukça normal bişey eğer bir şekilde bağlantın koparsa 3 dakika beklenir ve 3 dakikada gelmezsen ban alırsın. Eğer takım arkadaşlarına çok ateş ettiysen otomatik olarak maçtan atılırsın ve tekrar ban alırsın. 1 hafta ban yersen kesinlikle vac almazsın vac çok daha farklı birşeydir. Bildirilen oyuncuların uzmanlara teslim edilip overwatch olması durumudur. Bu yüzden vac ban yemezsin. Ayrıca bildiğim kadarıyla cezanız yedi günden fazla katlanmaz.

Abi rekabetten ban alman oldukça normal bişey eğer bir şekilde bağlantın koparsa 3 dakika beklenir ve 3 dakikada gelmezsen ban alırsın. Eğer takım arkadaşlarına çok ateş ettiysen otomatik olarak maçtan atılırsın ve tekrar ban alırsın. 1 hafta ban yersen kesinlikle vac almazsın vac çok daha farklı birşeydir. Bildirilen oyuncuların uzmanlara teslim edilip overwatch olması durumudur. Bu yüzden vac ban yemezsin. Ayrıca bildiğim kadarıyla cezanız yedi günden fazla katlanmaz.

Teşekkürler. :)

@Akif Konu kilitlenebilir. :)

Uyarı! Bu konu 10 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı