CS:GO Rekabetçi Bekleme Süresi

Her 2 maç sonrası bu yasaklamayı verir seni uygun eşleştirmeye koymak için biraz saçma biliyorum.

Not:Rank'ını alana kadar bu devam edecek.

Beklemekten başka yapabileceğin bir şey yok. Prime olmayan hesaplarda böyle bir sınırlama var.

Rank'ı olmayan hesaplarda bunu verir yanlış bilgilendirmeyelim lütfen. :)

Her 2 maç sonrası bu yasaklamayı verir seni uygun eşleştirmeye koymak için biraz saçma biliyorum.

Not: Rank'ını alana kadar bu devam edecek.

Rank'ı olmayan hesaplarda bunu verir yanlış bilgilendirmeyelim lütfen. :)

Hayır. Yanlış bilgilendirme yapma sende. Kanıtla o takdirde?
Edit: Sanırım yanlış anladım. Mesela rankı olup rankları silinen hesaplar yemez bu banı.

Beklemekten başka yapabileceğin bir şey yok. Prime olmayan hesaplarda böyle bir sınırlama var. 10 maçı tamamlayana kadar her 2 rekabetçi maçtan sonra bekleme süresi verecek.
Hocam ben bir yerde prime hesaplarda çoğunlukla hile kullanıldığı için var diye biliyorum bu sınırlama ayrıca prime olan hesaplar içinde geçerli diye biliyorum.

@FRAGX Şimdi kontrol ettim doğru ancak senin söylediğinin aksine sadece 2 maçta değil, her 2 galibiyette bir imiş.

Yeni oyuncular 24 saat boyunca sadece iki Rekabetçi maçı kazanabilir​

Yeni oyuncular 24 saat içinde sadece 2 Rekabetçi maç kazanabilir. 2 maçı kazanana oyunculara bekleme süresi verilir ve bu normaldir. Bu bekleme süresinin amacı, yeni hesapların Rekabetçi ve Hazırlık modları üzerindeki olası etkilerini kısıtlamaktır.

10 Rekabetçi maçı kazanan yeni oyuncunun bekleme süresi kaldırılır ve herhangi bir sınır olmadan 24 saat içinde istediği kadar maç kazanabilir.

Geri
Yukarı