CS:GO rekabetçi maç banı oyundan kaldırıldı mı?

AB7SS

Hectopat
Arkadaşlar, CS:GO'da yeni açtığım smurf hesapta 2 rekabetçi maç kazandım ama 21 saatlik ceza gelmedi, oyundan bu şey kaldırıldı mı? İnşallah kaldırılmıştır :D.

Şimdi baktım, birkaç yıl önce birinin daha başına gelmiş fakat niye olduğu hakkında bir bilgi yok. Kaldırılma haberi de yok, şuan bile Steam Destek sayfasında "Rütbesiz kişiler rütbe alana kadar günde 2 maç kazanabilir." diyor. Eğer ikinci kazanmanızı bir gün sonradan aldıysanız ondan da olabilir. Öyle değilse bug olmuştur.

Şimdi baktım, birkaç yıl önce birinin daha başına gelmiş fakat niye olduğu hakkında bir bilgi yok. Bug olabilir. Kaldırılma haberi de yok, şuan bile Steam Destek sayfasında bile "Rütbesiz kişiler rütbe alana kadar günde 2 maç kazanabilir." diyor. Eğer ikinci kazanmanızı bir gün sonradan aldıysanız ondan da olabilir. Öyle değilse bug olmuştur.
1. kazanımı dün almıştım herhalde o yüzden oldu. Desteğiniz için teşekkürler.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı