CS:GO rekabetçide kötü oynamak

Mustafacar

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar ben surekli basit eglence modunda oynuyorum ve cogu Mac'ta birinci oluyorum. Aimim gayet iyi sayilir. Ancak rekabetci girdigimde berbat sonuclar aliyorum. Bu yuzden hala rutbe alabilmis degilim. Bu iki mod arasinda nasıl boyle fark olabiliyor?
Not: 200 küsur saatim var. Binbaşi rütbesi var. Oyuna hep solo giriyorum.

Son düzenleyen: Moderatör:
Iletişim eksikliği olabilir. Rekabetçi modunde sistem gereği hemen hemen denk oyuncular geliyor. Orada farkı ise taktik ve iletişim belirliyor bence.
Rakip çok daha iyi bilgi (Info?) veriyor olabilir mesela.

Rekabetçi arama yerinden Türk oyuncularla gir iletişim daha iyi olacağından avantaj elde edeceksin. Ayrıca internetten video da izleyebilirsin hangi mapte hangi taraf nasıl oynamalı vs.

Arkadaşlar ben surekli basit eglence modunda oynuyorum ve cogu Mac'ta birinci oluyorum. Aimim gayet iyi sayilir. Ancak rekabetci girdigimde berbat sonuclar aliyorum. Bu yuzden hala rutbe alabilmis degilim. Bu iki mod arasinda nasıl boyle fark olabiliyor?
Not: 200 küsur saatim var. Binbaşi rütbesi var. Oyuna hep solo giriyorum.

Benim gözlemlediğim kadarıyla insanlar basit eğlence moduna genelde sadece basslı müzik açıp trollemeye giriyor o yüzden kimse gerçek oynanışını gösteremiyor fakat rekabetçide ranked oynadığın için daha çok dikkatini vermen lazım adaptasyon zorluğuda diyebiliriz aslında.

Basit eğlence genelde oyunu ilk yükleyen insanlar oynuyor. O yüzden oradaki insanlar kötü oynuyor. Rekabetçi modunda oynamalısınız, oynayarak kendinizi geliştirebilirsiniz. Taktik izleme, bomba atma yerleri vs. öğrenmek de var işin içinde ama oynamadıktan sonra bunların ne önemi var :D Sen sadece aşağıda yazacağım şeyleri öğren ve rekabetçi oynayarak bunları uygulamaya çalış. Nasıl öğreneceğini YouTube'da anlatan bir sürü video var.

1-) Spray, Tapping, Burst Nedir, Nasıl yapılır?
2-) Haritadan haritaya göre smoke, molotof ve flash noktaları. Özellikle smoke ve flash öğren.
3-) Haritalardaki info için bölge adları.
4-) Son olarak bu videoyu izle ve tamamsın. Oyuna gir ve uygulamaya çalış, daha önünde uzun bir yol var.
Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Benim gözlemlediğim kadarıyla insanlar basit eğlence moduna genelde sadece basslı müzik açıp trollemeye giriyor o yüzden kimse gerçek oynanışını gösteremiyor fakat rekabetçide ranked oynadığın için daha çok dikkatini vermen lazım adaptasyon zorluğuda diyebiliriz aslında.
Ben bu tarz tipleri rekabetcide de gördüm. Çok kanser bir kitle var. Surekli pc basinda vakit geciremedigim icin fazla rekabetci oynayamiyorum. Uzun sürüyor. Ayrica rutbesiz olmama ragmen nova 3 ler 4lerle eslesiyorum.
Iletişim eksikliği olabilir. Rekabetçi modunde sistem gereği hemen hemen denk oyuncular geliyor. Orada farkı ise taktik ve iletişim belirliyor bence.
Rakip çok daha iyi bilgi (Info?) veriyor olabilir mesela.
Iletişimin gercekten cok önemli olduğunu düşünüyorum ancak eslestigim kisilerle hep bir kopukluk oluyor. Genelde saçma sapan bağrışıyorlar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı