CS:GO Rekabetçide Kötü Oynuyorum

Powermann

Hectopat
Arkadaşlar CS:GO'da rezil bir şekilde 210 saatle gümüş dört rütbesindeyim. Rekabetçiden önce ısınmak için girdiğim ölüm maçında AK-47 ile CT Base'den uzuna çok rahat Spray yapabiliyorum ama rekabetçide dibimdeki adama zar zor sprey yapıyorum. Ölüm maçında AWP ile cidden çok iyi oynuyorum ama rekabetçide (bazen) sabit hedefi bile vuramıyorum. Neden böyle oluyor, tecrübeli arkadaşlar söylerse sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Çünkü, ölüm maçında ölmenizin bir anlamı yok. Ancak rekabetçi modda, düşmanın nereden geleceğini veya nerede olabileceğini kestiremiyorsunuz. Aniden çıkınca paniklemeniz normal. Ayrıca oyunu bir yandan ölmemek için oynuyorsunuz. Ölüm maçında böyle bir durum söz konusu değil.

Uzaktaki adama spray atmak yerine, teker teker kafasına isabet ettirin. Spray yapılacak yer belli, yapılmayacak yer belli.

Heyecan yapıyorsun belli. Rahat oynayacaksın eğer ayağını masaya koyunca rahat ediyorsan öyle oyna. Daha sonra topluluk sunucularına gir AWP veya AK-47 ölüm maçı haritalarında oyna ve kendini geliştir. Reflexlerinide geliştirmen lazım.

Hacı ölüm maçında kaybetmediğin için rahat oynuyorsun bu da sana iyi oynama imkanını sağlıyor. Rekabetçide kaybetme olasılığı olduğundan dolayı illaki kendini kasıyorsundur. Sıkıntı etme biraz oyna düzelirsin. Başta banda aynısı olurdu. Şimdi akıyorum rekabetçide :D

Öncelikle ben T baseden CT base'e sprey yapıyorum demedim, ikinci olarak herkese önerileri için teşekkürler. Birkaç tane daha soru sormak istiyorum sizlere:
Ben bu oyundan önce birazcık 1.6 oynadım,başka CS tecrübem yok. Her neyse ben indirdiğimde oyunda adam silahı sol tarafta tutuyordu, bende öyle alıştığım için CS GO'da da öyle yaptım. Sağda veya solda olması bir şey değiştirir mi?
Ben oyunu ciddi ve düşünerek oynayan biriyim, silahlarda iyi olmasam da. Ama neredeyse her girişimde takımımdaki adamlar paldır küldür oynuyorlar. Bazılarının aim'i falan iyi ama adam düşünmeden oynuyor. Söyleyince de noobsun sen sus. Arkadaşlarımda mg civarındalar, onlarla giremiyorum. Solo girsem Rus çocuklar, lobiden girsem dört sıfırda trollemeye başlayan ya da her şeyi eleştiren Türkler oluyor. Nasıl adam gibi bir takım bulacağım ben?

Sağda veya solda olması pek değiştirmez. Nasıl rahat ediyorsan öyle kullan derim.

Benim 97 saat oynamam var Silver elitim.
Bir de bir rütbede epey takılı kalabiliyorsun.

Hadi sana bir kıyak yapayım işim gücüm yok nasıl olsa. Beni imzamdaki Steam'den ekle ve ben sana bir kaç öneride bulunayım ne dersin?

Geri
Yukarı