CS:GO Rekabetçide Kötü Oynuyorum

Takım bulmak zor. Ben cs yi sadece bizim arkadaş takımıyla oynuyorum. Solo girince dayanılmaz oluyor. Heyacanını yenmenin tek yolu daha fazla pratik yapmak, daha çok rekabetçi oynamak. Bir de en az 1-2 silahta ustalaşmaya çalış örneğin ben Ak-17, M4A4, Mp9, Five Seven silahlarında daha çok çalışıyorum. Bu aynı zamanda aiminidr geliştirir.

Dibindeki adamı vuramıyosan heycandandır. Yakın arkadaşlarınla takım kur, kendini anca öyle geliştirebilirsin. Kimse oyuna başlarken Supreme başlamıyor.

Heyecandan kaynaklanıyor. Ölüm maçında felan kendini kasmıyorsun çünkü bir hedefin yok en fazla birinci bitirirsin o yüzden rahatsız kendini kasmıyorsun. Fakat rekabetçide kendini kastığın için adam vuramıyorsun rahat olacaksın karşındaki adamı kendinden üstün görmeyeceksin belki adam senden üstün olabilir internet, ekipman gibi gibi ama sen rahat olursan ve karşındaki kendini kasıyorsa seni vuramaz sen vurursun ne kadar iyi ekipmanı olursa olsun kendini kasarsa duran adamı vuramaz.

Aim Bot'da 500 hareketsiz 500 hareketli adam vur. 2 el ölüm maçı at. Ardından surf maplerinde surf yapın. Artık hazırsınız. Açıkçası ben birde bunlardan önce spordan önce yapılan ısınma hareketlerini yapmanızı öneriyorum. Ondan sonra artık hazırsınız. 4 kişilik bir arkadaş ekibi bulun öyle oynayın. Biz mesela önce trol başlıyoruz kimse ölmekten korkmuyor mehter marşı açıyoruz sonra P90 ile rushlıyoruz. Herkes alışıyor zaten maça sonra ciddiye geçiyoruz.

MM'de mermi gitmeme, 64tick, 80+ping vs. sorunları olduğu için öyle. Faceit oynamayı deneyebilirsin. Yine kötü oynarsan daha çok antrenman yapmalısın.

MM'de mermi gitmeme, 64tick, 80+ping vs. sorunları olduğu için öyle. Faceit oynamayı deneyebilirsin. Yine kötü oynarsan daha çok antrenman yapmalısın.
Faceit arkadaşlarımla denedik tokatladılar bizi bir daha bulaşmadım bende. Oynayışımı daha geliştirmem gerek diye düşünüyorum mm dışında oynamak için.

3000 saate yakın oynaması olan biri olarak yaklaşık 1.5 senedir globalim. Öncelikle mm mantığı temelde iletişimdir. Eğer sen uzunun yakın olduğunu bilmeyip, karşına bir anda çıkan adama spray yapmaya çalışıyorsan 200 saat bunun için az bir süre yani bu normal. Uzun infosu geldikten sonra güzel bir pozisyon alıp temiz bir spray ile bence yapabilirsin. Odaklanmak ve güvenmek çok önemli. Başarırsın bence zor bişey yok. :)

Arkadaşlar CS:GO'da rezil bir şekilde 210 saatle gümüş dört rütbesindeyim. Rekabetçiden önce ısınmak için girdiğim ölüm maçında AK-47 ile CT Base'den uzuna çok rahat spray yapabiliyorum ama rekabetçide dibimdeki adama zar zor sprey yapıyorum. Ölüm maçında AWP ile cidden çok iyi oynuyorum ama rekabetçide (bazen) sabit hedefi bile vuramıyorum. Neden böyle oluyor, tecrübeli arkadaşlar söylerse sevinirim.

Kanka ben 5 yıldır oynuyorum bende de öyle olmuştu saatin 1000-3000 arasından sonra alışırsın.

Geri
Yukarı