CS:GO resmi sunuculardaki ping sorunu

keremdmrts

Hectopat
Yer
Balıkesir
Daha fazla  
Meslek
Öğrenci
Aynı anda oyundayken herhangi bir internet sitesi üzerinden ping testi yaptığımda maksimum aldığım ping değeri 23 oluyor. Fakat oyun içerisinde rekabetçiye girmeye çalıştığımda ping 500 ve üstü değerlerde seyrediyor. Ne yaptıysam düzeltemedim. İnternetten araştırdım elime geçen her kodu yazdım. Başka hiçbir oyunda böyle bir ping sorunu yaşamıyorum. Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
config ayarlarınızı sıfırlayın. Ama sıfırlarken mouse sensivity, görüntü ayarlarınız sıfırlanacaktır. Ping değerleri ile ilgili kod yazıldıysa onlar da sıfırlanıp tekrardan yüklenecek.

Sıfırlamak için; Program Files > Steam > userdata > (belli bir rakam dosyası çıkar oraya girin) > 730 > local > cfg içerisindeki dosyaları silin ve oyuna giriş yapın. Bu sayede hem en son kullandığınız cfg dosyası hem de görüntü ayarlarınız sıfırlanacak.
1573674299594.png
Maalesef aynı sorun devam ediyor.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı