CS:GO RMR 2021 kapsül indirimi ne zaman bitecek?

Çok riskli olmuş hocam, bayağı beklemeniz gerekebilir. Peki bir şey soracağım, diyelim bu kapsüller arttı, 10 TL oldu. Siz bu 5900 kapsülü nasıl satacaksınız? Günler bile alabilir takas mı edecek misiniz?

Steam İnventory Helper uygulaması ile her gün 400 500 adet satıp stoğu eritirim diye düşündüm. Yeter ki fiyatı yükselsin bir yolunu bulup satarım. Csmoney, dmarket gibi sitelerde takasta edebilirim.

Steam İnventory Helper uygulaması ile her gün 400 500 adet satıp stoğu eritirim diye düşündüm. Yeter ki fiyatı yükselsin bir yolunu bulup satarım. Csmoney, dmarket gibi sitelerde takasta edebilirim.
Bu uygulama ile otomatik hızlı satım yapılabiliyor mu? Hiç duymamıştım. Peki daha önce böyle stok yaptınız mı Berlin 2019'dur falan?

Bu uygulama ile otomatik hızlı satım yapılabiliyor mu? Hiç duymamıştım. Peki daha önce böyle stok yaptınız mı Berlin 2019'dur falan?
Evet uygulamada otomatik hızlı satma seçeneği mevcut.
Yok hocam ilk defa bu sene yapmaya cesaret edebildim. 2019 da yapsaydım fiyatı bir ara bayağı yükselmişti. Bu sene envanterimi sattım. Envanteri sattığım içinde oyuna ara verdim. Beklemedeyim. 5 TL bile olsa envanter değerimi 2'ye katlamış olacağım ki bence çok rahat 10 TL olabilir. Bu pandemi devam edip insanlar evde kapanmaya devam ederse...

Gerçekten bilmiyorum ama bence acilen bitmesi gerekiyor. Bu kadar yoğun pazar kullanımı CS:GO yu oynanmaz yapıyor. Neredeyse her gün sunucu problemleri yaşanıyor. Sadece merakımdan 1 tame RMR 2020 Efsaneler aldım ve içinden Heroic Altın 2020 Sticker'ı çıktı. Eğer indirimler biterae fiyatının yükseleceğini düşündüğüm için satmıyorum. Moderatörlerden özür dilerim imla hataları yapmış olabilirim.
Ne kadar kar etmeyi bekliyorsunuz?

2019 kapsülleri 6-7₺ arasında, 2 sene önce çıkan kapsüller.
Bir ara 20 TL lere kadar çıkmış hocam fiyatları. Ben 10TL görünce satarım.
Ne kadar kar etmeyi bekliyorsunuz?
2 ye katlasa yeter hocam benim için ama 10 TL ye çıkana kadar veya yaklaşana kadar beklerim büyük ihtimal.

Çok riskli olmuş hocam, bayağı beklemeniz gerekebilir. Peki bir şey soracağım, diyelim bu kapsüller arttı, 10 TL oldu. Siz bu 5900 kapsülü nasıl satacaksınız? Günler bile alabilir takas mı edecek misiniz?

Harbiden yani bende 130küsur var zamanında nasıl satacağım diyorum, çok yoracak. Kaldı ki Steam birkaç satıştan sonra mobil onaylama istiyor yani iş daha da zorlaşıyor. 5900 kapsül vallaha kolay gelsin :D

Yeni konular

Geri
Yukarı