CS:GO Rütbe Sorunu

CpLScarlet

Hectopat
Daha fazla  
İyi günler oyunu aldığım zaman çok fazla noob'dum rekabetcide genelde hep sonucu oluyordum sadece oyunu eğlence amaçla oynuyordum genelde ama oyunu ciddiye alıp başladım ama şöyle bir sorun var.
Ölme/Öldürme oranın çok dengesiz arkadaşlarım istersen 100 kazanma yap en fazla silver 2 olursun dedi bu beni cidden çok üzdü bunun bir çözümü yokmudur? Stat sıfırlama gibi seçenekler?

Onun için rekabetçi girip fazla kill alıp az ölmeye çalışcan ki k/d oranın artsın tek çözüm bu veya 24 tl verip yeni bi çarda oyunu tekrar alıp baştan başlıycan. Umarım yardımcı olmuşumdur.

Lig sisteminde EDO ve raund kazanma sayısının önemli olduğu belirtiliyor. Ancak resmi herhangi bir açıklama yok. K/D oranı herhangi bir şey etkilemez. EDO olmaya ve raund kazanmaya bak. Daha hızlı çıkmak istiyorsan arkadaşlarınla gir.

halen silver seviyesindeysen oradan cıkman cok zor olur ki her turlu hack, smurf işinin oldugu yer silver ve novalardır en temizi arkadasın dedıgı gıbı yenı bı hesapla basla ama k/d vs. bakma olabıldıgınce ıyı oyna frag için kasmanın anlamı yok 40 adam da vursan takım kaybedınce cok onemı kalmıyor mesele mac kazanmak ve hem takım hem genelde yuksek puanla oyunu bıtırmek.eskı hesabınla da dm yap basıt eglence fılan takılırsın.

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı