CS:GO rütbem düşüşe geçti

efemint

Decapat
Daha fazla  
Meslek
Bilgisayar Teknisyeni
Normalde insanlar kötüden iyiye giderken ben iyiden kötüye doğru yol aldım ve geri dönüş sağlayamadım.
Ban yedikden sonra ara ara oynamaya başladım tekrar asıldım oyuna hiçbir zaman eskisi gibi oynayamadım. Arkadaş ortamında gülenen, yeteneksiz, yakın lobiden başka insanlarla oyun atacak cesareti kendinde bulamayan biri oldum. Şu anda Guizede'ye çıktım ama hala Nova seviyesinde oynuyorum nedir bu? Psikolojik bir durumdan falan mı kaynaklanıyor sizce.

730_screenshots_20180201185420_1.jpg

Son düzenleyen: Moderatör:
Normalde insanlar kötüden iyiye giderken ben iyiden kötüye doğru yol aldım ve geri dönüş sağlayamadım.
Ban yedikden sonra ara ara oynamaya başladım tekrar asıldım oyuna hiçbir zaman eskisi gibi oynayamadım. Arkadaş ortamında gülenen, yeteneksiz, yakın lobiden başka insanlarla oyun atacak cesareti kendinde bulamayan biri oldum. Şu anda Guizede'ye çıktım ama hala nova seviyesinde oynuyorum nedir bu? Psikolojik bir durumdan falan mı kaynaklanıyor sizce.

Eki Görüntüle 719840

Bende bir zamanlar uzun süre oynuyordum. Sonra bilgisayarım bozuldu ve babamın bilgisayarını kullanmaya başladım. Bilgisayar, CS:GO'da çok kasıyordu. Bende Valorant'ta denedim. Valorant'ta kasmıyordu. O günden beri CS:GO'ya Valorant'tan ban yediğim zaman girmeye başladım. Yani sıkılmış olabilirsiniz.

Bence psikolojik bir sorun. Topluluk sunucularında oynayın. Orada genellikle çok iyi oynayanlar olmuyor. Orada kendinize olan güveninizi tekrar kazanırsınız. (Tabii Server'dan Server'a değişir)

2 Yıl önce ki oyun ile günümüzdeki CS:GO bir değil, aynı şey. Fortnite için de geçerli, Fortnite ilk çıktığında herkes çöp gibi oynuyordu, millet zamanla öğrenmeye başlamışlardı ama hâlâ çöp gibi oynuyorlardı. Bu sayede bayağı bir frag kasmıştım zamanında. CS'de ise zamanla oyunu oynayan kitle artık oyunu öğrendiği için, peeklenecek yerleri, aim koyulacak yerleri, saklanacak yerleri kısacası oyunu öğrendikleri için biraz zorluyorlar. Ara ara giriyorsun bu sıkıntı, sırf 2 saatini aim maplerinde çalışarak geçirmelisin, normal MM'de pek ciddi olamıyorum yatarak oynuyorum desem yeridir. Faceit'e girince nedense daha iyi oynuyorum sebebi ise oynayan kitle ve 128 tickrate. :)

Son düzenleyen: Moderatör:
Öncelikle oyunlara ısınmadan girme. Aim maplerde çalış. En önemlisi de takımın olacak. Tanımadığın insanlarla oynamakta performans düşürüyor. Bir takım olup taktik geliştirmek filan oyun kalitenizi arttıracak. Birde üst sınıflarda ekipmanlar daha iyi oluyor. Tabii kötü olanıda illa vardır. Mesela Dust2 üzerinde çalışabilirsin. Smoke taktiği, kimin nereden nasıl çıkacağı belli oluyor onlara göre aim çalışma vs. çalışırsan düzelme olur.

@lusive arkadaşın dediği gibi Faceit'te bende çok daha iyi oynuyorum. Normalde pek deagle oynayamam ama geçen faceit'te ace attım.

O bir satır hatalı olduğundan atıyorum. O 50 satırın elliside hatalı veya saçma olsa ellisine de açıklama yazarım.
Diğer satırlar içinde cevap ver o zaman, tek bir yere odaklanma.

Yaş kaç?
Öncelikle oyunlara ısınmadan girme. Aim maplerde çalış. En önemlisi de takımın olacak. Tanımadığın insanlarla oynamakta performans düşürüyor. Bir takım olup taktik geliştirmek filan oyun kalitenizi arttıracak. Birde üst sınıflarda ekipmanlar daha iyi oluyor. Tabii kötü olanıda illa vardır. Mesela Dust2 üzerinde çalışabilirsin. Smoke taktiği, kimin nereden nasıl çıkacağı belli oluyor onlara göre aim çalışma vs. çalışırsan düzelme olur.

@lusive arkadaşın dediği gibi Faceit'te bende çok daha iyi oynuyorum. Normalde pek deagle oynayamam ama geçen faceit'te ace attım.
Mermiler gitmiyor ki zaten 64 tickrate de. MM'de 7 kill alan ben ( Legendery Eagle ) Faceit oynayınca yerine göre 30 kill alıyorum, MM ile Faceit arasında kitle farkı bile var ama yine de düşük levellerde toxic oyuncular bolca bulunuyor.

Yeni konular

Geri
Yukarı