CS:GO Rütbeniz Nedir?

1-Usta Seçkin Gümüş
2-405 Saat
3-35
Beyler Yüksek Rütbeli Kişilere Soruyorum Gelişmek İçin Ne Yapmalıyım :(
En kolay yolu sizden yüksek ranklı arkadasınız varsa onla girip maçı kazanmak. Ben SEM'dim nova 3 arkadaşlar 3 maç art arda maç kazandık nova 2 olum. Birde yüksek ranklı arkadaşınızın rank düşme ihtimali artıyor.

-Nova 1
-21 felandı en son
-123 saat
Sana tavsiyem birlikte en az 3-4 kişi olarak takım oluşturup seni taşıyabilecek ve oyundan zevk aldırabilecek arkadaşların yoksa bu oyunu hiç oynama. Ben sadece tek başıma rekabetçi maçlarına girebiliyorum ve algılama engelli insanlar yüzünden maçın 10. dakikasında kendimi maçtan attırmak zorunda kalıyorum. Ben sadece arada deathmatch atıyorum stresimi atmak için, takım olarak oynayabileceğim arkadaşlarım olsa rekabetçi de girerim, tek başıma girersem o stres bir anda tümöre dönüşebiliyor bu yüzden bulaşmıyorum pek.
Sanırım yeni başlayacaksın hem heyecanlısın hem de beklentin yüksek. Bence o beklentini bu oyun gibi oyuncularının büyük kısmı zihinsel engelli insanlar yüzünden heba etme.
Umarım çok kafanı karıştırmadım ya da boş bulunmamış oldum, zaten belli bir süre sonra bu tavsiyem diğer arkadaşlarına bu oyun hakkında tavsiye vereceğin konuşmayla aynı olacak. :D

Geri
Yukarı