CS:GO Ruslardan bıktım

Hala bu oyunları oynuyorsunuz ya, ben de size şaşıyorum. En son 4 yıl önce oynadım sırf troll ve hileciler yüzünden. Bunu herkes yapıyor sadece Ruslar değil. Türklerden de yapan çok var. Ücretsiz olduktan sonra temelli oynanmaz hale geldi ki buna rağmen her gün zirvede.

Hala bu oyunları oynuyorsunuz ya, ben de size şaşıyorum. En son 4 yıl önce oynadım sırf troll ve hileciler yüzünden. Bunu herkes yapıyor sadece Ruslar değil. Türklerden de yapan çok var. Ücretsiz olduktan sonra temelli oynanmaz hale geldi ki buna rağmen her gün zirvede.
Günlük iş stresini kafamdan atmak için kısıtlı süre oynuyorum. Ama Ruslar buna izin vermiyor. Hatta rekabetçi modu rütbe vs nedir daha yeni öğrendim.

Ruslardan da Türklerden de bıktım. Sizin dediğiniz gibi şikayet edersek büyük ihtimalle Türklere özel sunucular açılır (ki büyük ihtimalleden kastettiğim olur da çözüm bulacak olurlarsa büyük ihtimalle çözüm bu olur, yoksa sorunu sallamayacakları belli zaten) bu da çok daha kötü olur. Takımıma 1 Türk gelmesindense 4 tane Rus gelsin daha iyi.

Arkadaşlar sizlerde benim gibi Rus oyunculardan ve onların sabotesinden sıkıldıysanız Steam destek ile iletişime geçip bu durumdan duyduğunuz rahatsızlığı dile getirin. Ben artık her oyundan sebepsiz yere veya ufak mevzulardan dolayı atılmaktan yoruldum. Bana dağıstanlı mısın, tatar mısın diye ırkçılık yapanları da gördüm. Sizlerde şikayetlerinizi Steam destek bölümüne dile getirirseniz en azından haberleri olur ve belki eşleştirme konusunda bir şeyler yapılabilir.
Steam- kütüphane- CS:GO- destek- umduğum gibi değil- oynanışla ilgili sorun yaşıyorum diyerek bu mesajı gönderebilirsiniz.

Rank girmiyorum en son girdiğimde neyse ki Rus'lara denk gelmedim amerikalıydı ve adama kötü oynuyorum kusura bakmayın dedim adamda sorun yok eğlenmene bak dedi ve kazanmıştık o eli sonra uçan gözcüde çok takılmaya başladım fazla XP veriyor diye orada Rus'larla karşılaşsam oyundan attılar 2 defa zaten bir de 3 tane hileci var beraber takılıyor sürekli atsak dahi başka hesaba geçip oradan gene geliyor, bir maçta Türk vardı rastgele bıçak atıyordum takım arkadaşlarıma zarar verme gibi olay yok bıçak atsam canı gitmez gitti beni oyundan attı sırf rastgele bıçak atıyorum diye sonra ismini aklıma kazıyıp attıracaktım başka maçta ama daha karşılaşmadım oyunda Ruslar kadar türklerde sinir bozucu olabiliyor. Kapıyı AWP ile bayağı kesiyorum adamı çıkar çıkmaz direk vurdum adam diyor beni nereden gördün vurdun. Kapının arkasına direk pusup önüme geleni bıçaklıyordum adamlar arkalarına dahi bakmıyorlar. Hatta şöyle ki bir yabancıyı bayağı bıçakladım adam tek kelime bile etmedi nereden baksan 3-4 defa bunu türklere yapınca çıldırıyorlardı :D

Geri
Yukarı