CS:GO'daki haksızlıktan bıktım

Abi yeter artık burama kadar geldi nedir bu ya? Novayım karşıya global geliyor. Geçen yoldaş atayım dedim benim takımdaki ve karşı takımdaki takım arkadaşlarımız çıktı teke tek kaldık, ona oyuncu geldi bana kimse gelmedi abi şaka gibi avucumdaki maçı kaybediyorum. Botları da kaldırdılar oyun iyice batsın diye herhalde. Hilelerden söz etmim bile 3 maçdan 1'i garanti hile gelmeye başladı şu son 2 3 haftada nedir bu ya. Bırakayım diyorum başka güzel oyun yok. CS:GO'ya benzer bir oyun veya aynı sistem özelliklerine sahip başka sevdiğiniz oyun söyler misiniz?
Csde hile yok hocam o eskidendi.
Eğer en az 2 rozetli kişilerle girersen asla hile gelmiyor.
Ama rozetsiz 20 30 40 lvllilerle girersen kesin hile geliyor.
Karşıdakinin rekabetçi oynama zamanına göre karşıya takım atıyor.
Ben son 50 maçta 1 tane hile gelmedi.
Rozetleri bol kişilerle girmeyi dene. 40 lvlde bir rozet veriyorya. Ona dikkat et.

Oyunu bırakma evresine geldiyseniz liginizi artık çok önemsediğinizi düşünmüyorum. Hilesiz ve düzgün oyun geçirmek istiyorsanız içinde sürekli aktif admin bulunan, sürekli en az 10 kişi olan sunucular var birkaç tane de olsa. Oralarda oynarsanız hem kendinizi geliştirirsiniz hem de hile gelmez. Zaten hile dediklerinizin çoğu büyük ihtimalle smurf hesaplardır. Eğer derseniz ki daha çok rekabet istiyorum FACEIT'te hesap açıp oynayabilirsiniz.

Arkadaşlar Valorant inanın CS:GO dan daha kanser bir oyun. Yaş ortalaması küçük olduğu ve TR sunucusunda oyuncu kitlesinin ahlaktan yoksun olduğu için en ufak anlaşmazlıkta küfürler trollemeler kutsala sövmeler vb. havada uçuşuyor. Benim bu yeni nesilin bu ülkeyi ileri götüreceğine gram inancım yok. O yüzden rekabetçi oyunları mümkün olduğunca az oynayın, yazılım öğrenin kendinizi geliştirin, vaktiniz parayla satın alınamayacak kadar değerli. İlla oynayacam diyorsanız TR sunucusu dışındaki sunucularda oynayın, mümkünse Pubg Steam gibi Warzone gibi çoluk çocuğun giremediği sağlam oyunlar oynayın, özellikle tek başınıza değil de bir ekiple oynayın. Gerisi vakit kaybı, 20 senelik CS oyuncusu olarak söylüyorum :)

Sinirlenmeden oynamak lazım şu cs'yi. Bugün danger zone kısmını çok oynadım.
Hile'ye rastladığıma eminim. Adam resmen nerede olduğumu, nerede saklandığımı biliyor.
Rahat yüzü göstermiyorlar nerede olduğunu bilen hileciler.
Valorant neden oynamıyorum? Evet hile konusunda iyi olabilir ama çok çocuksu bir oyun...
Tam çocuklara göre rengarenk mengarenk.. Yaş 28 bize gitmez böyle şeyler.
Her zaman oynamamak lazım bir de bağımlılık yapıyor çünkü. Azı yarar çoğu zarar.
Azı yarar diyorum çünkü değişiklik oluyor, beyin jimnastiği gibi.
Pubg lite vardı, ücretsizdi, hala var mı bilmiyorum.

Sinirlenmeden oynamak lazım şu cs'yi. Bugün danger zone kısmını çok oynadım.
Hile'ye rastladığıma eminim. Adam resmen nerede olduğumu, nerede saklandığımı biliyor.
Rahat yüzü göstermiyorlar nerede olduğunu bilen hileciler.
Valorant neden oynamıyorum? Evet hile konusunda iyi olabilir ama çok çocuksu bir oyun...
Tam çocuklara göre rengarenk mengarenk.. Yaş 28 bize gitmez böyle şeyler.
Her zaman oynamamak lazım bir de bağımlılık yapıyor çünkü. Azı yarar çoğu zarar.
Azı yarar diyorum çünkü değişiklik oluyor, beyin jimnastiği gibi.
Pubg lite vardı, ücretsizdi, hala var mı bilmiyorum.
Pubg Lite hala var ama hile vs hile olmuş oyun.

Yeni konular

Geri
Yukarı