CS:GO'daki haksızlıktan bıktım

Rainbow 6 gelerek biraz da orada kanser olabilirsin.

Sistem yetmiyor bir de pahalı ama güzel oyuna benziyor orada da mı aynı.
CS'de hile yok hocam o eskidendi.
Eğer en az 2 rozetli kişilerle girersen asla hile gelmiyor.
Ama rozetsiz 20 30 40 lvllilerle girersen kesin hile geliyor.
Karşıdakinin rekabetçi oynama zamanına göre karşıya takım atıyor.
Ben son 50 maçta 1 tane hile gelmedi.
Rozetleri bol kişilerle girmeyi dene. 40 lvlde bir rozet veriyorya. Ona dikkat et.

Hocam rozetli adamlarla girmeye nasıl dikkat edebilirim rastgele geliyorlar. Şu an 17 Level'im rozet alacağım yakında gene aynı olursa artık bırakıyorum.
Valorant pek oynamadım ama hile yok diye biliyorum onun dışında uzun bir süre Paladins ve TF2 oynadım bu iki oyunda da kanser kitle o kadar az ki şaşırırsınız.

TF2'ye geçmeyi düşünüyorum şu an sistem gereksinimleri de bayağı düşük.

Sistemi bilemem ama Epic indirimlerinde 23 TL'ye düşüyor. Ben de o zaman aldım ama oyun 100 GB o yüzden oynayamadım hala :D

Ne 100GB mı alt tarafı rekabetçi oyun bu ne aga Türkiye haritasında mı oynuyonuz öyle iş mi olur olm GTA 5 bile 94 GB.
Rekabetçi oyun seviyorsanız Insurgency ve Insurgency: Sandstorm (sisteminiz yeterse) öneririm.

Insurgency hoşuma gitti gerçekten güzele benziyor tavsiyeniz için teşekkür ederim.

Ne 100GB mı alt tarafı rekabetçi oyun bu ne aga Türkiye haritasında mı oynuyonuz öyle iş mi olur olm GTA 5 bile 94 GB.
Ekran Görüntüsü (696).png

Güncel durum bu 100 GB olmasa da her şeyi ile 85 GB. Texture pack gerekli bir şey mi emin değilim.

CS'de hile yok hocam o eskidendi.
Eğer en az 2 rozetli kişilerle girersen asla hile gelmiyor.
Ama rozetsiz 20 30 40 lvllilerle girersen kesin hile geliyor.
Karşıdakinin rekabetçi oynama zamanına göre karşıya takım atıyor.
Ben son 50 maçta 1 tane hile gelmedi.
Rozetleri bol kişilerle girmeyi dene. 40 lvlde bir rozet veriyorya. Ona dikkat et.

5 kişi giriyoruz lem Elo'da hepimizde 4'er 5'er tane madalya var aramızda en az saati olanın 1200 saati var sonradan seçkin hesapta değiliz 5 maç girdik 2'sinde mevlana geldi 1'i şüpheli.

Hocam rozetli adamlarla girmeye nasıl dikkat edebilirim rastgele geliyorlar. Şu an 17 Level'im rozet alacağım yakında gene aynı olursa artık bırakıyorum.

Csgo sol tarafta wifi ablemi var orada maçına adama arayanlar size istek atabiliyor.
Bana davet gelince adamların üstüne tıklıyorum kaç rozeti var filan hemen görülebiliyor.
Ranklar iyi ise rozetleri varsa giriyorum.
4 kişi full rozet olsa bile 5. kişi rozeti bile yoksa 20 30 lvl ise asla o takımla maça girmiyorum.

CS:GO sol tarafta Wi-Fi ablemi var orada maçına adama arayanlar size istek atabiliyor.
Bana davet gelince adamların üstüne tıklıyorum kaç rozeti var falan hemen görülebiliyor.
Ranklar iyi ise rozetleri varsa giriyorum.
4 kişi Full rozet olsa bile 5. kişi rozeti bile yoksa 20 30 lvl ise asla o takımla maça girmiyorum.

Bir de öyle denerim teşekkür ederim.

Ben CS:GO'dan botlar da kaldırılınca ayrılmak durumunda kaldım. CS en sevdiğim FPS oyunudur ama artık kendisini tanıyamıyorum... Rezalet bir durumda şu an. O yüzden R6'ya geçtim ve gayet eğleniyorum. Arada bir kanser takım arkadaşları gelse de CS:GO'dan geçen biri 3-5 gün oynarsa alışabilir mekaniklerine.

Yeni konular

Geri
Yukarı