CS:GO Sadece Botlara Karşı Oynamak

Bence en iyisi. Tilt olma durumu falan yok. Ama ben yaptığım şeyleri oyunculara göstermeyi daha çok seviyorum. Örnek; Minecraft oynarken Singleplayer'da şehir kursam bile gram zevk almam. Ama Multiplayer'da onu başka oyuncuların gördüğünü ve şaşıracağını bildiğim için zevk alırım.
Aynen öyle. Kafa dağıtmak için maksimum 1 saat oynuyorum günlük.

Merhabalar. PvP'den nefret ederim, asla gerçek oyunculara karşı oyun oynamam. FPS tarzı oyunları seviyorum ve CS'yi sadece botlara karşı oynuyorum ve cidden fazla zevk alıyorum. Bu, çoğu kişiye anormal gelebilir fakat oyundan böyle zevk alan başkaları var mı diye merak ediyorum.

Ekran kartımın (R9 280X) fanları bozuk olduğu için ağır oyunlar oynayamıyorum. CS'de bile düşük kullanımda ısınıyor, yeni fanları şu anlık alamadığım için bu ara böyle idare ediyorum.

Şu aralar bu oyuna sardım ve zevkli geliyor. Çünkü cidden nefret ediyorum PvP'den.

Bu durum sizce anormal mi?

Yaptığım şeyler ise: Değişik workshop haritalarında botlara karşı oynamak, o kadar. Oyunda acemiyim.

Favori silahım ise R8 revolver. Bu silah çok hoşuma gidiyor.

Bende 10 yıl önce CS 1.6'yı oynuyordum botlarla şu an CS:GO uzmanıyım çok yararlı bir antrenman oluyor botlar.

CS:GO topluluk sunucuları var. Jailbreak ya da az kişinin olduğu muhabbet arasında çerez vs atmalar çok zevkli oluyor, denemenizi tavsiye ederim.

Merhabalar. PvP'den nefret ederim, asla gerçek oyunculara karşı oyun oynamam. FPS tarzı oyunları seviyorum ve CS'yi sadece botlara karşı oynuyorum ve cidden fazla zevk alıyorum. Bu, çoğu kişiye anormal gelebilir fakat oyundan böyle zevk alan başkaları var mı diye merak ediyorum.

Ekran kartımın (R9 280X) fanları bozuk olduğu için ağır oyunlar oynayamıyorum. CS'de bile düşük kullanımda ısınıyor, yeni fanları şu anlık alamadığım için bu ara böyle idare ediyorum.

Şu aralar bu oyuna sardım ve zevkli geliyor. Çünkü cidden nefret ediyorum PvP'den.

Yaptığım şeyler ise: Değişik workshop haritalarında botlara karşı oynamak, o kadar. Oyunda acemiyim.

PvP beceremeyen oynamaz.

Helal olsun. Benim yaşım 13 ve babamda aynı şekilde botlarda zevk alıyor çok şaşırıyorum ama size topluluk sunucusu tercih ederim ama AWP lego girin nedeni de dust 2 veya mirage tarzı serverler hileli oluyor bence AWP lego sunucusuna girin sohbet ederek oynayabilirsiniz tavsiye ederim.

Bende 1.6'yı botlarla oynardım tamamen aim odaklı iceworld, snow tarzı maplerde. Bomba kurup patlatma mekaniğiyle csgoda tanıştım :D

Helal olsun. Benim yaşım 13 ve babamda aynı şekilde botlarda zevk alıyor çok şaşırıyorum ama size topluluk sunucusu tercih ederim ama AWP lego girin nedeni de dust 2 veya mirage tarzı serverler hileli oluyor bence AWP lego sunucusuna girin sohbet ederek oynayabilirsiniz tavsiye ederim.
Botlarla oynamak daha zevkli geliyor bana, PvP'den tamamen uzak kalmayı tercih ediyorum.

Bence anormal bir durum değil, bende ilk başlarda botlarla oynuyordum fakat uzman botların bile hareketlerini ezberleyince sıkıldım biraz.

Geri
Yukarı