Çözüldü CS:GO satın alanlar prime olabiliyor mu?

Bu konu çözüldü olarak işaretlenmiştir. Çözülmediğini düşünüyorsanız konuyu rapor edebilirsiniz.

odunq

Hectopat
Daha fazla  
Oyun ücretliyken para vererek almıştım. Şimdi oyun ücretsiz ama prime üyelik ücretliymiş. Peki önceden alanlarda durum nedir?
Ekran Alıntısı.JPGEkran Alıntısı1.JPG

Madalya nerede çıkıyor bilemiyorum Steam envanterinde görünmüyor ayrıca oyun yüklü değil şu anda. Prime olmama rağmen satın alma kısmı çıkıyor yani öyle mi?

Madalya nerede çıkıyor bilemiyorum Steam envanterinde görünmüyor ayrıca oyun yüklü değil şu anda. Prime olmama rağmen satın alma kısmı çıkıyor yani öyle mi?
Hocam büyük ihimalle oyuna girmemişsiniz çünkü 13 saat var. Oyuna girdiğinizde hediye edilir. Envantere geliyor.

Bakınız bende de gözüküyor.
1679668661482.png

Ben prime'ım bende de çıkıyor oyunu paralı olduğu dönemler aldıysanız otomatik prime'sınızdır demek merak etmeyin.

Şimdi sen oyunu geçmişte almış olmana rağmen alabiliyor musun?

Sadakat rozeti artik verilmiyor. Oyun ücretsizken 21 levele veriliyordu. Artik o rozet verilmiyor. O zamana özel bir şeydi anlayacağınız.

Artı -2 Eksi
Şimdi sen oyunu geçmişte almış olmana rağmen alabiliyor musun?

Sadakat rozeti artik verilmiyor. Oyun ücretsizken 21 levele veriliyordu. Artik o rozet verilmiyor. O zamana özel bir şeydi anlayacağınız.
Dediğiniz olay ücretsiz alanlar için geçerliydi sanırsam. Bende 2017'de aldım bende de satın al çıkıyor yukarıya ekran görüntüsü bıraktım.

Dediğiniz olay ücretsiz alanlar için geçerliydi sanırsam. Bende 2017'de aldım bende de satın al çıkıyor yukarıya ekran görüntüsü bıraktım.

O şekilde satin al cikar zaten sepete ekle dediğinde kendime satin al ve hediye gonder kisminda kendim satin al acik mi?
Onun disinda dedigim şey ayni sadakat rozeti artik verilmiyor ücretsiz oldugu donemde eskiden oynayanlara hatıra icin verildi. Zaten adı o yuzden sadakat.

Geri
Yukarı