CS:GO sebepsiz ban

Bu başlıklar çok açılıyor ve altında en az 1 tane "bilgisayarında bulunan bir yazılımdan olabilir" yorumu görüyorum, benim mouse makro destekli bir model ve yazılımı bilgisayarda yüklü çünkü yazılım olmadan dpi ayarları yapılmıyor, makro özelliğini kullanmadığım halde yazılımın içinde hazır makro ayarları yüklü geliyor, böyle bir yazılıma ban gelmiyorsa hile türevleri yazılımlardan hariç başka yazılımlara ban gelmez. Bu sebepsiz ban yedim başlıklarının %95'i yalan.
Kanka zaten vac değil. Oyunun sebep gösterdiği dosya eksikliğinden rekabetçi banı yedim.

Merhaba arkadaşlar. Bugün sakince yoldaş oynayacaktım. Yoldaş maçına girdim, hiçbir sorun yoktu ta ki o maça kadar. Nedense bilmediğim bir hata aldım ve maçtan atıldım, daha sonra tekrar girdim 1-2 dakika oynadım tekrar atıldım bu tekrar etti, en sonunda oyundan çıkıp dosyaları doğruladım, çok fakir olduğum için 15 dakika sonra anca maça tekrar girebildim. Sonra el başlamadan ve hiçbir şey yapamadan tekrar atıldım ve ban yedim. Hiçbir günahım olmadan ban yemem canımı çok sıktı. CS'den nefret ediyorum artık. Hileler mi dersin, maç ortasında atılmak mı dersin, her el 500 ping yiyip adamların rastgele sıktığı bir yerden HS yemek mi dersin, toxiclerin seni öldürmeleri ve kicklemeleri mi dersin, noob takım arkadaşları, mevlanalar, küfürbazlar ve daha niceleri. Ya Valve bu oyunu tekrar adam edecek ya da Valorant rekor üstüne rekor kırarken Valve anlık 10 bin oyuncuyla Riot'u seyredecek. Normalde bu hataları gözardı ederdim ama bu sefer ban yemem cidden çok sinirimi bozdu. Buradan Gaben'in CS'den kazandığı paraların haram olmasını dilerim. Sevgilerle...

1 - 500 ping alman senin internetinden kaynaklanıyor ben 50 ping ile oynuyorum.
2 - oyundan sadece 1 kere atıldım rekabetçi maçımda cache haritasında oyunum çöktü ardından düzeldi.
3 - VAC ne kadar hileleri çok yavaş banlasa da eğer VAC yediyseniz %87.99 hile yapmışınızdır %6 oyunda arkadaşınıza vurduğunuz için *süreli* ban yersiniz %4.01 oranı ise büyük ihtimal VAC hatasıdır umarım.

Valve seni çok takar oyunu bırakırsan bu adamlara saygım inanılmaz derece de Valve bozmayan.
Oyun firmalarından.

Eğer rekabetçi de ban yediysen en fazla 7 gün içinde kalkacaktır: )

Dosya Ekleri

• tumblr_pmx7qkCC3u1rpwm80o1_250.jpg
    tumblr_pmx7qkCC3u1rpwm80o1_250.jpg
    6,3 KB · Görüntüleme: 20

Yeni konular

Geri
Yukarı