CS:GO seçkin alınır mı?

Liquorr

Centipat
Bu aralar CS:GO'da seçkin almayı düşünüyorum. Yeni başladım sayılır. Kasa düşürme olayları falan varmış. Düşürüp pazarda satsak karlı çıkar mıyız? Yardımcı olursanız sevinirim.

Son düzenleyen: Moderatör:
Uzun vadede çıkarsın, kısa vadede çıkamayabilirsin, düşen eşyaya bağlı. Güzel oyun bana kalırsa alınır.

Bu aralar kasa fiyatları çok pahalı, eskiden oynadığım ve bıraktığım CS:GO hesabıma girdiğimde bütün kasaları sattığımda 200 TL almıştım yani evet karlı çıkarsın.

Bu aralar CS:GO'da seçkin almayı düşünüyorum. Yeni başladım sayılır. Kasa düşürme olayları falan varmış. Düşürüp pazarda satsak karlı çıkar mıyız? Yardımcı olursanız sevinirim.
Eğer çok oynamıyorsanız bence değmez. Mesela ben arada sıkılınca giriyorum 2 el atıyorum çıkıyorum o yüzden seçkin almadım. Ama eğer günde 4 5 saat oynayacaksanız alınabilir.

Hocam haftada 1 kasa düşürme hakkınız var. Bir de her hafta ( Çarşamba günü sıfırlanır) seviye atladığınızda grafiti/skin düşer. Kısa zaman da seçkin için verdiğiniz paranızı amorti edemeseniz de zamanla amorti eder, kâra da geçersiniz.

Yeni konular

Geri
Yukarı