CS:GO seçkin alınır mı?

Hocam bilmem yapmak ister misiniz ama seçkin hesap satın almak yerine seçkin olmayan hesabı 21 level yaptığınızda seçkin olabiliyorsunuz. Tabii bu özellik kalkmadıysa. Hilelerle falan biraz uğraşırsınız ama 21 levelden sonra seçkin olursunuz para vermeden.

21 level yaptıktan sonra artık seçkin olamıyorsunuz, ben öyle olmuştum. Bir süre sonra kalktı.

Sorunuza gelecek olursak, günde 2 3 maç atacaksanız alabilirsiniz. Son 1 aydır bolca devrim kasası dağıtılıyor, kendisi pazarda 40 50 TL bandında. Eğer " ben bunu alır, hatta katlarım" diyorsanız evet, katlarsınız. Bizzat arkadaşıma üst üste 2 kez devrim kasası çıkmıştı şanslıydı.

Hocam bilmem yapmak ister misiniz ama seçkin hesap satın almak yerine seçkin olmayan hesabı 21 level yaptığınızda seçkin olabiliyorsunuz. Tabii bu özellik kalkmadıysa. Hilelerle falan biraz uğraşırsınız ama 21 levelden sonra seçkin olursunuz para vermeden.
Kalktı özellik

para vererek almak ile 21 olup almak farklı hocam.

Geri
Yukarı