CS:GO seçkin alınır mı?

aimhack

Centipat
Daha fazla  

CS:GO seçkin almayı düşünüyorum şu an 278 TL sizce alınır mı? Ve ödediğim parayı düşen kasalarla ne kadar zamanda çıkarırım son olarak haftada ortalama kaç kasa düşüyor​

Alınır bence, tekrar zam yeme ihtimali düşünülürse. Haftada bir tane kesin düşüyor, iki tane düşme olasılığı da var. Birkaç ay içinde parasını çıkartır.

Bir haftada maksimum 2 item düşürebilirsiniz diye biliyorum. Seçkin konusunda ise almanız daha faydalı olacaktır. CS2'ye geçildiğinde fiyat artabilir diye düşünüyorum.

CS:GO seçkin almayı düşünüyorum şu an 278 TL sizce alınır mı? Ve ödediğim parayı düşen kasalarla ne kadar zamanda çıkarırım son olarak haftada ortalama kaç kasa düşüyor​

parayı karşılarsın düşen kasalarla fakat ne kadar zamanda olur orasını bilemem. Kasa toplamak için otomatik olarak dm serverlarına girip sadece sağa dönen ve böyle para kasanlar mevcut.

Nays ile aldım 200 TL'ye geldi, nasıl düşürdüm hatırlamıyorum ama 2018-2019'da da 2 tane kasa çıkarmışım, oyunu aldığım ilk iki günde de 2 tane kasa düşürdüm oyunun parası çıktı.

Yeni konular

Geri
Yukarı