CS:GO'da seçkin alınır mı?

3 günde bir aynı başlıkta NPC gibi konu açılıyor. Konuyu onaylayan moderatörleri suçlamıyorum ama sıktı.
Steamin aktif olarak en çok oynanılan oyununda böyle bir soru sorup bize danışıyorsan alma bence. Paranı ziyan etme.
Bir diğeri de /cs go kasa nasıl hızlı düşer/ csgo kasa düşürme / cs go tp hızlı kasma/ cs go afk kasa düşürme bunları da her gün görüyorum. Herkesin derdi 10 tllik kasa olmuş abi oyunu oynayan kalmadı.

Sonra neden sürekli aynı konuları açıyorsunuz forumu Google sanıp konular açıyorsunuz? Deyince biz suçlanıyoruz. Senin gibi konu açan 1000 tane insan var. Aratmak zor değil.

Bir diğeri de /cs GO kasa nasıl hızlı düşer/ CS:GO kasa düşürme / CS:GO TP hızlı kasma/ CS:GO AFK kasa düşürme bunları da her gün görüyorum. Herkesin derdi 10 TL'lik kasa olmuş abi oyunu oynayan kalmadı.

Millet ekmek teknesi gibi drop AFK sunucularında takılıyor artık. Valve'ın buna çözüm bulması gerek.

Ben 1 ay önce aldım. Her hafta 1 kasa alıyorum ( ki kasalar da fiyatlanmışken ) ayrıca seviye drobunda ya sticker ya da silah skini düşüyor. Kısaca CS:GO Prime alındıgında amortisini yapabilen oyunlardan biri.

Yeni konular

Geri
Yukarı