Steam CS:GO Seçkin alıp kasaları satıp oyun almak mantıklı mı?

CilaliCorba

Centipat
Daha fazla  
Ben Steam'den CS:GO premium almak istiyorum .çünkü CS:GO premium'dan gelen kasaları satıp oyun alacağım .sizce mantıklı mı 15 dolar vermek?

Ben Steam'den CS:GO premium almak istiyorum. Çünkü CS:GO Premium'dan gelen kasaları satıp oyun alacağım. Sizce mantıklı mı 15 dolar vermek?

Ben bu şekilde düşünerek aldım, uzun zamandır oynamıyorum, aldığım günden beridir diyeyim daha doğru olur. Ama birkaç oyun almışlığım var Steam TL destekteğini kesmeden hemen önce.

Steam TL kurundayken mantıklıydı.
Ben Paris kapsülleri 75 kuruşken 200 tane alıp açtım. 500 lira kâr ettim. 2 hesabıma daha Prime aldım.
Haftada 3 hesabıma da kasa düşürüp çok rahat oyun alıyordum. En kötü kasa 15 liraydı. Rüyalar kasası ya da Devrim düşerse ortalama 30-40 lira bu kasalar. Kur TL iken 2 haftada çok iyi oyunlar alınıyordu rahatlıkla. Ama Dolar a geçtikten sonra bu iş ağır yattı. Rüyalar kasası düşerse her hafta 3 hesapla max 1 Dolar kazanıyorum. 1 dolara oyun yok. En kötü oyun 5 dolar. Kısacası artık Prime ile kasa düşürüp oyun alınmıyor.

Haftada 2 saat dust 2'de ölüm maçı oyna. Dust 2'de bir tane araba var, o arabanın arkasında pusarak çok rahat adam öldürürsün,bu konu hakkında videolar var ve eğer daha fazla bilgi edinmek istiyorsan elseen adlı kanalın hızlı seviye atlama hakkında en son attığı videoyu izleyebilirsin. Seviye takviyeleriyle beraber aşağı yukarı 2 saatte kasanı alırsın. Almak çok mantıklı, öneriyorum.

Kasa hafta da bir düşüyor. Çarşamba günleri saat gece 3 gibi ekstra TP denilen puana ekstra puan veriliyor. Ben de 3 hesap var premium. Her hafta girer her birinden kasayı alır çıkarım oyundan. Düşen silah ve skinler iyi fiyat ederse satar ucuz birşey alırım ya da hesaba Xp basarım başka da birşey olmaz. Öyle bir AA oyun alacak kadar kasa biriktirmek için aylarca beklemen gerek. Yanlış kısım varsa söyleyin.

Haftada 2 saat dust 2'de ölüm maçı oyna. Dust 2'de bir tane araba var, o arabanın arkasında pusarak çok rahat adam öldürürsün,bu konu hakkında videolar var ve eğer daha fazla bilgi edinmek istiyorsan elseen adlı kanalın hızlı seviye atlama hakkında en son attığı videoyu izleyebilirsin. Seviye takviyeleriyle beraber aşağı yukarı 2 saatte kasanı alırsın. Almak çok mantıklı, öneriyorum.
2 Rank girip kazansa bide keyfi ölüm maçı atsa zaten kasa düşmüş oluyor. Düşen kasalar ucuz ticari amaçlı düşünmek pek mantıklı değil bu işi.

Steam TL kurundayken mantıklıydı.
Ben Paris kapsülleri 75 kuruşken 200 tane alıp açtım. 500 lira kâr ettim. 2 hesabıma daha Prime aldım.
Haftada 3 hesabıma da kasa düşürüp çok rahat oyun alıyordum. En kötü kasa 15 liraydı. Rüyalar kasası ya da Devrim düşerse ortalama 30-40 lira bu kasalar. Kur TL iken 2 haftada çok iyi oyunlar alınıyordu rahatlıkla. Ama Dolar a geçtikten sonra bu iş ağır yattı. Rüyalar kasası düşerse her hafta 3 hesapla max 1 Dolar kazanıyorum. 1 dolara oyun yok. En kötü oyun 5 dolar. Kısacası artık Prime ile kasa düşürüp oyun alınmıyor.
Katılıyorum.

Csyi severek oynuyorsan seçkin kesinlikle almalısın. Çünkü seckinsiz oynarken boşlukta oluyorsun boşa gibi geliyor anlamsız oluyor.

Sadece para kasıp oyun almaksa amacın kesinlikle değmez boşver gitsin uğraşır durursun aylarca.

Şu anda CS2 pazarı bizim için rezalet durumda. Oyunlar TL kuruna göre olduğu zaman güzel kasa düşünce oyun alabiliyordun. Fakat şimdi öyle bir şey imkansız oyunlar 60 dolar olmuş sana düşen kasa 50 cent. Çok şanslı olman lazım ki ya pahalı kasa düşsün ya da kasa açınca güzel bir silah çıksın başka bir olayı kalmadı.

Yeni konular

Geri
Yukarı