CS:GO seçkin nasıl ucuza alınır?

Mesutcan24

Decapat
Daha fazla  
Şu anda CS:GO seçkin hesabı 249 TL. Sonbahar indirimlerinde de indirime girmemiş. Bunu daha ucuza nasıl alabiliriz? Şu anda kartımda 150 TL var. Hiçbir şekilde alma yolu yok mu? (CD key vs.)

Şu anda CS:GO seçkin hesabı 249 TL. Sonbahar indirimlerinde de indirime girmemiş. Bunu daha ucuza nasıl alabiliriz? Şu anda kartımda 150 TL var. Hiçbir şekilde alma yolu yok mu? (CD key vs.)

Kanka bence alma CS 2 çıkacak, onu alırsın boşuna alma yani

Bazı kişiler steam bakiyelerini satıyorlar, onlardan alabilirsiniz veya bynogame vb. sitelerden skin çekip ucuza getirtebilirsiniz.

Lolz guru adlı siteden ucuz hesaplar alabilirsin sadece satıcılara dikkat etmen lazım madalyalı Prime hesabı 130 TL'ye aldığımı hatırlıyorum.

İndirimli şekilde almak mümkün değil ancak cashback ile alınabilir. Bazı bankalar veriyor böyle cashbackler. %10 verse 25₺, %20 verse 50₺ indirim yapar. Bence gayet yeterli. Bunun bir alternatifi de eğer hesabınızda 5$ kısıtlaması yoksa indirimli CSGO skin alıp Steam üzerinde satarak oyunu almanız olur. Seçkine sahip olmadan skin alıp satabiliyorsunuz diye biliyorum, en azından ben takasladım 2 farklı hesaptan oyun olmadan.

Yeni konular

Geri
Yukarı