CS:GO seçkin olmak için 250 TL vermek zorunlu mu?

Kendi başına oynuyorsan seçkin satın alma. Faceit oyna. Oradan bir aya, en kötü iki aya elde ettiğin skini Steam'de satıp seçkini oradan gelen parayla satın alırsın.

Ek: Bu arada Faceit'den skin elde etmek için premium abonelik alman gerekir. Soracağın bir şey olursa yazabilirsin.

FACEIT dediğiniz tam olarak nedir acaba?
Kendi Anti-Cheat sistemine sahip, daha temiz oyunlar oynayabileceğin rekabetçi CS:GO platformu. Seçkin hesap da alsan normal oynayacağın oyunlar hile dolu olacak zaten. Faceit'in seni hileden korumak için seçkin satın alma gibi bir isteği yok.

Zam gelme durumu öyle arkadaşımın VAC banlı bir hesabı vardı oradaki itemleri bana atacaktı bende satarak seçkin alacaktım VAC ban olduğu için oda mümkün değilmiş.
Faceit'de bu şekilde ladder(sıralama) sistemi oluyor. Ay sonunda kazandığın puanlarla da marketten skin alabiliyorsun. Steam hesabına gönderiyorlar kazandığın skini.

1659003056707.png

Kendi anti-cheat sistemine sahip, daha temiz oyunlar oynayabileceğin rekabetçi CS:GO platformu. Seçkin hesap da alsan normal oynayacağın oyunlar hile dolu olacak zaten. FACEIT'in seni hileden korumak için seçkin satın alma gibi bir isteği yok.

Anladım, teşekkür ederim.

FACEIT'de bu şekilde ladder(sıralama) sistemi oluyor. Ay sonunda kazandığın puanlarla da marketten skin alabiliyorsun. Steam hesabına gönderiyorlar kazandığın skini.

Eki Görüntüle 1466323

VAC ban yeme gibi bir riski yok değil mi?

Geri
Yukarı