CS:GO seçkin olmak için 250 TL vermek zorunlu mu?

Sadece 5V5 veya 2V2, 1V1 veya DM oynayabiliyorsun. Genel olarak diğer oyun türleri mevcut değil veya yaygın olarak oynanmıyor.

Arkadaşıma da FACEIT'i indirtsem ve oradan sürekli 1V1 oynasak yine puan kazanabilir miyim?

FACEIT ile Steam hesabımı bağlamaya çalışıyorum ama olmuyor. Oyun ekle diyorum ve CS:GO'yu seçiyorum ardından hesabımı giriyorum ve oturum açıyorum tekrardan oyun seçme ekranı geliyor oradan çıkıyorum ve hala oyunum yok olarak gözüküyor @Brightroar

Son düzenleme:
Arkadaşıma da FACEIT'i indirtsem ve oradan sürekli 1V1 oynasak yine puan kazanabilir miyim?

FACEIT ile Steam hesabımı bağlamaya çalışıyorum ama olmuyor. Oyun ekle diyorum ve CS:GO'yu seçiyorum ardından hesabımı giriyorum ve oturum açıyorum tekrardan oyun seçme ekranı geliyor oradan çıkıyorum ve hala oyunum yok olarak gözüküyor @Brightroar
Maçtaydım, kusura bakmayın. Arkadaşınla birlikte oynayabilirsin fakat 1v1 üstünden puan kazanamazsın. Sadece 5v5 için geçerli aylık puan ve ladder sistemi.

Oyun bağlama konusunu ise bilmiyorum. Ben şu ana kadar hiç sıkıntı yaşamadım. Bağladığın hesabın VAC banı olmadığı sürece sorun olmaması lazım.

Burada nasıl yapılacağı açıklanıyor.

Maçtaydım, kusura bakmayın. Arkadaşınla birlikte oynayabilirsin fakat 1V1 üstünden puan kazanamazsın. Sadece 5V5 için geçerli aylık puan ve ladder sistemi.

Oyun bağlama konusunu ise bilmiyorum. Ben şu ana kadar hiç sıkıntı yaşamadım. Bağladığın hesabın VAC banı olmadığı sürece sorun olmaması lazım.

Burada nasıl yapılacağı açıklanıyor.

Aynı şeyleri yapıyorum fakat oyunum ile ilişkilendirilmesine izin ver dedikten sonra bu ekran açılıyor;

1659007357429.png

1 sene öncesinde ücretsiz şekilde 21 seviye olarak seçkin olabiliyordun. Çok fazla hile ve smurf olayından sonra bu sistemi kaldırdılar ve ücretli sisteme geçtiler. 250 TL vermeden seçkin olamazsınız.

FACEIT'i tarayıcıdan açıp oyunumu bağlamayı denedim ve oldu. İlginiz ve yardımınız için teşekkür ederim. @Brightroar
Ben tarayıcıdan yapıyorum tüm işlemleri şahsen. Client kullanımı gereksiz geliyor. Google Chrome'da FACEIT Enhancer adında bir eklenti var. Onu da yüklersen otomatik maçları kabul etme ayarını aktif edebilirsin.
1659009997110.png

Bir şey daha ekleyeyim. Faceit'den oynayabilmek için abone olma şartın yok. Direkt mailinle üye olup ücretsiz oynayabiliyorsun.
Hocam ücretsiz oynadığımızda hileli, trol, smurf falan gelmez değil mi? Bir de Türkler ile mi eşleştiriyor yoksa rastgele mi? Bir de x saat kadar oynamak lazım diye biliyorum. Öyle mi?

Geri
Yukarı