CS:GO seçkin olmak için 250 TL vermek zorunlu mu?

Hocam ücretsiz oynadığımızda hileli, trol, smurf falan gelmez değil mi? Bir de Türkler ile mi eşleştiriyor yoksa rastgele mi? Bir de x saat kadar oynamak lazım diye biliyorum. Öyle mi?
Ücretli veya ücretsiz oynayanlar aynı yerde oynadığı için Anti-cheat koruması farklı değil. 20 saat oynamak gerekiyor sanırım, emin değilim.

Eşleştirmeler Avrupa oyuncuları. Türk de gelebilir.

Ben tarayıcıdan yapıyorum tüm işlemleri şahsen. Client kullanımı gereksiz geliyor. Google Chrome'da FACEIT enhancer adında bir eklenti var. Onu da yüklersen otomatik maçları kabul etme ayarını aktif edebilirsin.
Eki Görüntüle 1466473

FACEIT AC'yi açmaya çalıştığımda bununla karşılaşıyorum;

1659011190653.png

Nasıl çözebilirim?

Çok fazlalar ne yazık ki :D
Olsun hocam Faceıt'daki Ruslar'ın sorun çıkaracağını sanmam. Ben zaten sorun çıkarana neredeyse denk gelmedim ama A0.0001 İngilizce'si vardı adamın. Sorry diyor. No problem diyorum. Rusça yazmaya başlıyor ya da çeviriden İng konuşamadığını söylüyor.🤣

Hocam Faceıt'a kayıt olmaya çalışıyorum ama olmuyor. Hiç bir eylem olmuyor.

Açabildim hocam.

Son düzenleme:
Olsun hocam Faceıt'daki Ruslar'ın sorun çıkaracağını sanmam. Ben zaten sorun çıkarana neredeyse denk gelmedim ama A0.0001 İngilizce'si vardı adamın. Sorry diyor. No problem diyorum. Rusça yazmaya başlıyor ya da çeviriden İng konuşamadığını söylüyor.🤣

Hocam Faceıt'a kayıt olmaya çalışıyorum ama olmuyor. Hiç bir eylem olmuyor.

Açabildim hocam.
Bana sorarsan Faceit'de kazanmaya hangi milliyetten oyuncularla eşleştiğinin etkisi yok. Sadece takımına kötü oyuncular geldiğinde maalesef o arkadaşları bait olarak kullanman ve ekstra kill alman gerekiyor. Ama karşılaştığım kavgaya en yatkın üç millet en kötüden en iyiye Türkiye, Ukrayna ve Almanya. Genelde herkes kazanmak istediği için ve özellikle ucunda ödül olduğu için kavga olmuyor ama, sadece olduğunda diyorum.

Bana sorarsan Faceit'de kazanmaya hangi milliyetten oyuncularla eşleştiğinin etkisi yok.

Katılıyorum. Turbox bilgisayarı alıp adını Japonca harfler yapan tipler geliyor sanıyorsun bu iyidir bir bakmışsın ölümlerden ölüm beğeniyor. Bir şempanzeye mouse ve klavye kullanmayı öğretsen daha mantıklı oynar.

Bana sorarsan Faceit'de kazanmaya hangi milliyetten oyuncularla eşleştiğinin etkisi yok. Sadece takımına kötü oyuncular geldiğinde maalesef o arkadaşları bait olarak kullanman ve ekstra kill alman gerekiyor. Ama karşılaştığım kavgaya en yatkın üç millet en kötüden en iyiye Türkiye, Ukrayna ve Almanya. Genelde herkes kazanmak istediği için ve özellikle ucunda ödül olduğu için kavga olmuyor ama, sadece olduğunda diyorum.
Hocam ben biraz kötü oynuyorum. Tavsiyeniz var mı?

Geri
Yukarı