CS:GO seçkin şu an için alınır mı?

Haftafa yaklaşık 4 saat falan oynayarak seçkin hesabın parasını çıkartabilir miyim? Çıkarabiliyorsam kaç haftada çıkarabilirim bir bilginiz var mı?

Hocam bir de sg integral çıkarma ihtimalıde var düşükde olsa ama çok pahalı o çıkarda ömür boyu Steam parasını bile çıkarırsın.

Hocam şimdi haftada 2 kasa düşürme hakkınız oluyor her çarşamba yenileniyor bu hak. İlk kasayı düşürmeniz oldukça basittir ama 2. kasa biraz zor düşer uzun zaman açık bırakmanız lazım. Her hafta 1 kasa düşürdünüz desek ortalama bir kasa 20TL falan şu an. Oradan hesaplayın işte. 40 TL'lik de düşebilir, 10TL'lik te.
Konudan bağımsız bir şekilde bir şey soracağım CS:GO'da eskiden kutular şansa bağlı çıkmıyor muydu ? artık sadece haftada 2 kere mi çıkıyor ?

Çok teşekkürler, artık daha çok fikir sahibi oldum. Duruma göre almaya çalışacağım.
Bir de boş zamanlarında Topluluk sunucularında oyna orada şansına bağlı kasa düşme durumu oluyor.

Bir de mesela seçkin aldık diyelim, kasa düşürünce hesapta bekletip cs2 nin çıkmasını mı beklemeliyim, yoksa o zamanki fiyatından satmayı mı öneririsiniz?

Ne yaparak düşürüyorsunuz? Mesela Deathmatch girip AFK mı bırakıyorsunuz? Yoksa oynuyor musunuz aktif olarak? Ve hangi modu oynamayı tavsiye ediyorsunuz? Madem haftada 2 kez çıkarma hakkımız var kullanayım? Genelde ölüm maçı oynardım eskiden
Ben günde 1 2 el rekabetçi atarak 1.5 ayda 180tl çıkardım.

Yeni konular

Geri
Yukarı