CS:GO seçkin şu an için alınır mı?

Çok fazla kirli bilgi birikimi oluşturmuşlar kafanızda. Haftada 2 drop düşüyor ikisi kasa olacak diye bir şey yok genellikle bir kasa bir skin veya graffiti veriyor skin konusunda da şöyle; hep düşük fiyatlı skin düşmüyor 5 gün önce P2000 solgun sarı düştü bana mesela. Kasa konusunda tekrar şöyle bir şey söylemek istiyorum, 2 kasa düşme ihtimali de var ama kesin değil tabii ki. Ama şu kesin işte giriyorum da günde şu kadar maç atıyom şu kadar para kaldırıyom bunlara inanmayın. Konuyu açan arkadaşa önerim ise CS2 çıktığında oynayacaksan elinden geldiğince hızlı bir şekilde seçkin almanı öneririm indirime gireceğini hayatta düşünmüyorum. Giderek artacaktır.

Toplulukta oynamıyorum. Eminim bu CS2 beta çıktığından beri kasa falan düşmüyor.

Düşüyor, drop pool diye bir şey var o değiştirilmesi.

Haftafa yaklaşık 4 saat falan oynayarak seçkin hesabın parasını çıkartabilir miyim? Çıkarabiliyorsam kaç haftada çıkarabilirim bir bilginiz var mı?

Hocam 2. haftam 80 lirasını kazandım bile. Çok ballıysanız 1-2K hatta daha fazla da olabilir kasa düşürebilirsiniz veya skin.

Her hafta en az 7 tlik 1 kasa şanşlıysanız 2 kasada verebiliyor. Kasaların fiyatı arkadaş7n dediği gibi Max 60 dolar minimum 7 TL her türlü 1,2 aya parasını çıkartırsın ek olarak her çarşambada sticker veya silah veriyor onların pahalı olma ihtimali çok düşük sadece şimdiden iyi oyunlar.

Hocam 2. haftam 80 lirasını kazandım bile. Çok ballıysanız 1-2K hatta daha fazla da olabilir kasa düşürebilirsiniz veya skin.
Her hafta en az 7 tlik 1 kasa şanşlıysanız 2 kasada verebiliyor. Kasaların fiyatı arkadaş7n dediği gibi Max 60 dolar minimum 7 TL her türlü 1,2 aya parasını çıkartırsın ek olarak her çarşambada sticker veya silah veriyor onların pahalı olma ihtimali çok düşük sadece şimdiden iyi oyunlar.

Haftafa yaklaşık 4 saat falan oynayarak seçkin hesabın parasını çıkartabilir miyim? Çıkarabiliyorsam kaç haftada çıkarabilirim bir bilginiz var mı?
Haftalık garanti kasa düşürebilirsiniz. Ayrıca seviye atlayınca da ödüller veriliyor bana şu zamana kadar 30 40 kuruşluk skinler geliyordu geçen gün kasa düşürdüğüm maçtan sonraki maçta 200 tllik skin düştü :D şansa bağlı bir olay elbette.

İşin sonunda tavsiye ederim. Bana çıktığı gibi 200tllik skin çıkmasa bile kasalar ve oyunun verdiği zevk için her türlü değer.

Parasını çıkartmayı düşünmemeni öneririm. Çünkü kesin çıkartcak diye bir şey yok. Ama şöyle droplardan biri rastgele, diğeri ise seviye atlamada veriliyor genellikle. Biri garanti kasa oluyor. Parasını çıkartmayı düşüneceksen alma CS2 oynarım diyorsan da hemen al fiyatlar artacaktır.

Ben de yakın zamanda almış ve oynayan biri olarak diyebilirim ki: Alınır.
Ama düşme olayı hiç belli olmuyor. Ortalama 4 saat pek yeterli olmaz.
Bazen Çarşamba sonrası haftada 12 saat oynasam bile hiç düşmüyor, bazen de ilk oyunda düşüyor. Karışık.

Ve konudan bağımsız, genelde çoğu ortamda birçok kişinin boşa salladığı bir yanlışı düzelteyim: CS'nin sprey mekaniği koşarak vurmaya daha müsait ve koşarak vurma da daha fazla.
Herkes bu konuda Valorant'a sallıyordu da CS'de daha fenaymış, onu deneyimledim. Umarım CS 2'de bu da biraz toparlanır.

Bana 2 aydır falan sadece 1 kere skin düştü ve başka düşmüyor. Bu normal mi?
Ve bu 2 ayın 1 haftasında özellikle 10 saatten fazla oynamama rağmen hiçbir şey düşmedi. Siz hiç böyle bir şey yaşadınız mı? Arada bu kadar zor düşmesi normal mi?
AFK bırakırsanız level atlayamazsınız ve düşmez aktif olarak oynamanız lazım skin düşmesi için. Zaten 2 3 maç atınca seviye atlıyo ve düşüyor.

Oyun sonuçta bu dükkan açmıyorsunuz. Oyunu seviyorsanız alınır yani 4 5 ayda ancak parasını çıkartır çok şanslı değilsen. Son zamanlarda cs2'yle kasa fiyatları arttı o sayede iyi para etmeye başladı ama hep böyle edecek diye bir şey yok. Bazen ayda 40 tl anca kazanırsın.

Yeni konular

Geri
Yukarı