CS:GO seçkinde hile geliyor

serhat980

Hectopat
Daha fazla  
Meslek
Kamu çalışanı
Arkadaşlar 0.5 ms 165 Hz monitör 350+FPS 100Mbit ve ortalama 40 ping ile seçkin hesapta özellikle ölüm maçlarında oyuncuların bazılarının 100 metreden AK-47 tarzı silahları AWP gibi kullandıklarını ve yüzde 70-80 headshot vurduklarını görüyorum. Ya da ölüm kamerası ile baktığımda ateş hızının yakın mesafede benden neredeyse 2-3 kat hızlı olduğunu.
Normal hesapta ilk 3'te çoğunlukla 1. bitirdiğim oyunlara kıyasla seçkinde fareye basamadan ölüyorum. Normal hesapta profil şikayet ve report atmaktan bunalıp paralı hesap aldım yapılan hile kat ve kat daha fazla normal hesapta bir gün sadece 5 kez VAC mesajı geliyordu. Ancak seçkin hesapta macro aim daha acımasız ve VAC gelmiyor normal hileden daha kötü.
Oyun sanırım kinght Online durumuna düşmüş bastır parayı bas makroyu banlanma yoksa espor oyuncularının oyunculuğuyla bile alakası olmayan yetenekle ulaşılamaycak sistemsel yetkinlikle de kazanamayacak yüzde 30 - 40'lık bir kitle var.

Son düzenleyen: Moderatör:
Hocam kesin olmadan hile demek biraz saçma olur. Sabah akşam ölüm maçı oynayan adamlar var onların bu tarz iyi oynaması normal.

56k modem ile 98'den beri oynamış adamım ara verdik ama sanane.com da Steam yok iken ülkedeki ilk serverlarda gece 3'e kadar en iyi oyuncular ile maç atardım. Soruyu ve sorunu iyi anlamamışsınız. Önceden makro yoktu. Makro kullanan adam zaten kolsuzdur ya da hilecidir.
İyi oyuncunun makroya ihtiyacı yok ki.

Basit eğlence, ölüm maçı gibi modlarda overwatch olmadığı için rahatça hileyi kullanabiliyorlar.

Geri
Yukarı