CS:GO FACEIT'te hile geliyor mu?

ANILOZZ

Decapat
Daha fazla  
Arkadaşlar öncelikle günaydınlar. FACEIT'te hile durumu nasıl? Eskiden oynuyordum hiç hile gelmiyordu hala aynı durum devam ediyor mu?

Son düzenleyen: Moderatör:
Anlıyorum :D

Katılıyorum düşük elolarda milletin birbirine sövmesini anlamıyorum insanlar gelişmeye çalışırken oyundan soğuyorlar.
2000'lerin başından beri CS oynamamıştım, CS:GO'yu da bir kurup deneyeyim demiştim, takımın son kalan adamı olup ölünce direkt serverdan votekick ile attılar. 😅 Bu en düşük seviyede böyleyse yüksek seviyeleri düşünemiyorum bile.

Hile olsa da FACEIT’in ban sistemi gayet iyi çalışıyor. Geçen gün raporladığım birini banladığını bana da +25 ELO’yu iade ettiğini söyleyen bir bildirim atmışlardı. İnsanın içi soğuyor. :)

Arkadaşlar öncelikle günaydınlar. FACEIT'te hile durumu nasıl? Eskiden oynuyordum hiç hile gelmiyordu hala aynı durum devam ediyor mu?
Azda olsa var her oyunda böyle fakat Faceit'te hile kullananlar genellikle "Legendery Cheater" olarak adlandırdığımız belli etmeyen kişiler oluyor bir kaç kez hile olduğundan emin olduğum kişiler maçıma geldi ve sadece Wall Hack kullanıyorlardı. Side girerken takımdan ayrılıp en olur olmaz yerleri checkleyip takımımdaki oyuncuları vuruyordu ve direkt orada olduğunu biliyormuş gibi oynuyordu direkt ilk oraya bakıyor ve saniyesinde tarıyordu sabah uyandığımda ise banlandığı bildirimi gelmişti.

Yeni konular

Geri
Yukarı