CS:GO sistem performansı artarsa VAC ban söz konusu olabilir mi?

Galaxy1

Femtopat
Şu anda R5 5600G APU sistem ile CS:GO oynuyorum. Hayalim inşallah 2 sene sonra yüksek bir sistem almak. Merak ettiğim şey bu 2 sene boyunca belirli bir istatistik ile oynasak ortalama, 2 sene sonunda AMD Ryzen 7 5800x3D işlemci ve bu işlemciye yakışır bir ekran kartına geçsek. Üstüne de 144Hz monitör yerine 360Hz monitör alsak. Bunların sonucunda performansımız bir anda 2 katına çıksa, bu dikkat çekici olur ve VAC bana sebep olur mu?

Geçen bir konuda bu tarzda bir şey vardı ama hangi konuda unuttum. Ciddi ciddi böyle bir anda performans istatistiği 2 katına çıkınca VAC ban mı olur?

İsterse 10 katına çıksın, kanıt olmadan banlanmazsın. Bu arada performansın ya aynı olacak ya da daha kötü. Ben bu zamana kadar yeni sisteme geçtikten sonra daha güzel oynayan kimseyi görmedim.

Şu anda R5 5600G APU sistem ile CS:GO oynuyorum. Hayalim inşallah 2 sene sonra yüksek bir sistem almak. Merak ettiğim şey bu 2 sene boyunca belirli bir istatistik ile oynasak ortalama, 2 sene sonunda AMD Ryzen 7 5800x3D işlemci ve bu işlemciye yakışır bir ekran kartına geçsek. Üstüne de 144Hz monitör yerine 360Hz monitör alsak. Bunların sonucunda performansımız bir anda 2 katına çıksa, bu dikkat çekici olur ve VAC bana sebep olur mu?

Geçen bir konuda bu tarzda bir şey vardı ama hangi konuda unuttum. Ciddi ciddi böyle bir anda performans istatistiği 2 katına çıkınca VAC ban mı olur?
Oynayan kişi aynı olduğu için performans artmaz. Ban yemezsin yani.

Bu konu dalga geçilmek için falan mı açıldı? Ülkede herkes düşük sistem mi kullanıyor? Tüm globaller banlansın o zaman. Ya Allah aşkına akıl var mantık var bu nasıl konu ya... Lütfen şu tür konu açmadan önce biraz düşünün ya.

Beynimizin %0,000000000000001'ini kullanarak bu yazdığınız şeyin ultra mantıksız bir şey olduğunu idrak edebiliriz.

Geri
Yukarı