CS:GO skin oynayışı etkiler mi?

Hayır, etkilemiyor.

Ve ayrıca tartışmaya yönelik konuşuyorum, ejderhadan silah mı olur arkadaş ya. Kostüm dediğin şey görünümü değiştirir direkt konsepti değiştirmez silahı ejderhaya çevirmek nasıl bir kostüm anlayışıdır.

Yani sesi kısarak bedavaya sprayinizi geliştirebilirken para vermeyi tercih etmişsiniz diye anladım. İşe yaradıysa ne ala.
Aynı mesaj sayfasında 3. kez konunun başından beri 5-6. kez söylüyorum. Ben mekaniksel olarak bir şeyi etkilediğini söylemedim zaten. Ayrıca cebimden 5 kuruş çıkmadı hocam.

Evet fanboyluktan kırılıyorum nereden anladın yaa:

Gayette etkiliyor skin oynayışı. Ben şu vandal daha isabetli gidiyor şu ghost direkt kafadan vuruyor demedim. Oynayışı etkiliyor dedim. Dediğiminde arkasındayım sözde "fanboy" olarak.

Konu dağılmasın diye tekrar yazıyorum kullanıcı için. CS:GO'da skinler oynayışı etkilemiyor. Sadece göz zevki.
Sizi bi anlasam keşke.. Ben oynayışı etkilemez diyorum.

Aynı mesaj sayfasında 3. kez konunun başından beri 5-6. kez söylüyorum. Ben mekaniksel olarak bir şeyi etkilediğini söylemedim zaten. Ayrıca cebimden 5 kuruş çıkmadı hocam.

Hafif seste daha rahat spray atıyorum diyen sizdiniz ben değildim. Ben yalancı konumuna düşürmeye çalışmıyorum, sadece psikolojik bir durum. Sonuç aldığınız sürece bizi ilgilendirmez o ayrı.

Hafif seste daha rahat spray atıyorum diyen sizdiniz ben değildim. Ben yalancı konumuna düşürmeye çalışmıyorum, sadece psikolojik bir durum. Sonuç aldığınız sürece bizi ilgilendirmez o ayrı.
Ben farklı dili mi konuşuyorum hocam. Psikolojik dedim bende. Kafayı yiyeceğim konuya yazdığıma pişman oldum.

Kimine göre etkiler kimine göre etkilemez sizin de dediğiniz gibi psikolojik bir şey bu bunun asla kanıtlanabilirliği olamaz. Mesela şahsen ben Valorant, CS:GO gibi oyunlarda skinle daha iyi vuruyorum ama bu genel anlam taşımaz. Birbirinizi üzmeyin bunun için lütfen.

Hocam bende yarım saattir bunu söylüyorum. Evet kendim daha rahat vuruyorum diyorum. Skinle daha rahat vurduğumu söylüyorum. Yarım saattir bunu anlatıyorum. Sandalyeden bir adım atmak nasip olmasın yemin ederim yarım saattir bunu söylüyorum. Efektler, mermi sesi bunlar benim oynayışımı etkiliyor. Ben silahın sesine göre tepki veriyorum. Daha hafif seslilerde daha rahat spray atıyorum. Sesi kalın olunca veya animasyona bağlı olarak oynayışımda değişiyor. Ben kolum yok skin alınca kolum skin aha bu benim sevdiğim ses diyip vuruyor demiyorum. Yani bunu anlatmak için 87 sözcüklü paragraf mı yazmam lazımdı?
Evet, bu anlattıklarınızın hepsi kendi oynayış izlenimleriniz üzerine. O zaman şu mesajınızda;
Gayette etkiliyor skin oynayışı. Ben şu vandal daha isabetli gidiyor şu ghost direkt kafadan vuruyor demedim. Oynayışı etkiliyor dedim. Dediğiminde arkasındayım sözde "fanboy" olarak.
''Gayette etkiliyor skin oynayışı'' demeyecektiniz. Kendi izlenimlerinizden yola çıkarak bir atıfta bulanacak iseniz ''Benim oynayışımı etkiliyor'' diyebilirdiniz. Siz ise kurduğunuz cümlede apaçık bir şekilde bu olayı nesnel bir şeymiş gibi dile getirmişsiniz. Ayrıca, umarım siz de bir gün ''kitap fanboyu'' olabilirsiniz.

''Gayette etkiliyor skin oynayışı'' demeyecektiniz. Kendi izlenimlerinizden yola çıkarak bir atıfta bulanacak iseniz ''Benim oynayışımı etkiliyor'' diyebilirdiniz. Siz ise kurduğunuz cümlede apaçık bir şekilde bu olayı nesnel bir şeymiş gibi dile getirmişsiniz. Ayrıca, umarım siz de bir gün ''kitap fanboyu'' olabilirsiniz.
Konu içindeki 8 mesajımı görmezden gelip ben kelimesini yazmamama takılmanız üzerine sizi göz ardı ediyorum. Kolay gelsin hocam. İyi forumlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Konu içindeki 8 mesajımı görmezden gelip ben kelimesini yazmamama takılmanız üzerine sizi göz ardı ediyorum. Kolay gelsin hocam. İyi forumlar.
8 mesajın 8'inde de aynı şeyleri söyleyip R yapmaya çalışmanızdan dolayı görmezden gelmem gayet normal. Beni göz ardı etmenize sevindim. İyi forumlar.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

8 mesajın 8'inde de aynı şeyleri söyleyip R yapmaya çalışmanızdan dolayı görmezden gelmem gayet normal. Beni göz ardı etmenize sevindim. İyi forumlar.
8 mesajın ilkinin 2. cümlesinde de direkt mekanik olarak etkilemediğini söylemişim.

Geri
Yukarı