CS:GO skin oynayışı etkiler mi?

smt55

Hectopat
Daha fazla  
Eskimiş bir skin alacağım, Sırf skin eski diye oynayışımı etkiler mi? Fabrikadan yeni çıkmış silah daha mı iyi oynatır? (Bence saçma ama bir forumda gördüm)

Hayır. CS:GO, VALORANT gibi P2W olmayan oyunlarda oyun içinden satın alacağınız hiç bir şey oynayışınızı etkilemez.

Valorant değil bu hocam. CS'de skin sadece göze hitap eder. Oynayışa bir katkısı olmaz.
Zaten VALORANT'ta da hiçbir kaplama oyuna etki etmiyor? Sadece özel efektler var. Bu efektlerin de oynayışa hiç bir etkisi yok. Ben şunla daha güzel one tap atıyorum ben bunla daha iyi spray atıyorum diye bir şey yok. Sadece hissiyat olarak farklı hissettirebilir. Böyle bir konuda bile Fanboyluktan kırılıyorsunuz resmen.

Hayır skinsiz de aynı skinli de. Hatta USP ile oynarken inan skine değil adama odaklanıyorsun skini unutuyorsun. Valorant'ta Asil Vandal alıp HS atma oranı artan bir oyun değil CS:GO.

Zaten VALORANT'ta da hiçbir kaplama oyuna etki etmiyor? Sadece özel efektler var. Bu efektlerin de oynayışa hiç bir etkisi yok. Ben şunla daha güzel one tap atıyorum ben bunla daha iyi spray atıyorum diye bir şey yok. Sadece hissiyat olarak farklı hissettirebilir. Böyle bir konuda bile Fanboyluktan kırılıyorsunuz resmen.
Evet fanboyluktan kırılıyorum nereden anladın yaa:

1667403422731.png
1667403442072.png

Gayette etkiliyor skin oynayışı. Ben şu vandal daha isabetli gidiyor şu ghost direkt kafadan vuruyor demedim. Oynayışı etkiliyor dedim. Dediğiminde arkasındayım sözde "fanboy" olarak.

Konu dağılmasın diye tekrar yazıyorum kullanıcı için. CS:GO'da skinler oynayışı etkilemiyor. Sadece göz zevki.

Skinin ön plana çıktığı bir oyun ve ateş sesi değişik olmayanların sıkıldığı bir oyun. Yani her el skin dileneceğine para yatırıyorsun bence Zula gibi olmasa da 1 tık P2W'lik var oyunda.

Geri
Yukarı