CS:GO skinchanger ile girmek ban sebebi mi?

tr1six

Centipat
Makaleler
1
Daha fazla  
Merhaba, yaklaşık 1 yıl kadar önce yanlışlıkla hesabımda skin changer açtım fakat 1 saniye falan sürdü. Fark edince hemen kapadım. Sadece menüde girdim.
VAC ban riskim var mı?

Son düzenleyen: Moderatör:
Muhtemelen sunucuya baglanmadiginiz icin yasaklama almadiniz. VAC sistemi sunucuya baglandiginiz an devreye giriyor. 1 yildir gelmeyen yasaklama simdi de gelmez. Tabii kullanmadiginiz sürece.
peki acaba giridm diye skinchanger in dosyaları oyunda kalmış olabilirmi oyuna skin chnagerle girmesem bile

3 yıl aynı programımı kullandınız hocam.

Evet hocam aynı programı kullanıyordum ve güncelleme geliyordu sürekli.

Görseldeki Changer'di. İnternetten buldum sizin için, skin changer yazdıgınızda YouTube'da ilk çıkan program buydu zamanında.
Merhaba, yaklaşık 1 yıl kadar önce yanlışlıkla hesabımda skin changer açtım fakat 1 saniye falan sürdü. Fark edince hemen kapadım. Sadece menüde girdim.
VAC ban riskim var mı?

Hocam merak ettim, skin changeri nasıl yanlışlıkla açtınız 😂, onun dışında 1 yıl önceki bir olay ve oyun bile aratmamışsınız. Konu açmanız gereksiz olmuş, bir şey olacağını düşünmüyorum.

Dosya Ekleri

• 1.jpg
    1.jpg
    32,6 KB · Görüntüleme: 58
  • 2.jpg
    2.jpg
    145,6 KB · Görüntüleme: 59
Son düzenleme:
Evet hocam aynı programı kullanıyordum ve güncelleme geliyordu sürekli.

Görseldeki Changer'di. İnternetten buldum sizin için, skin changer yazdıgınızda YouTube'da ilk çıkan program buydu zamanında.

Hocam merak ettim, skin changeri nasıl yanlışlıkla açtınız 😂, onun dışında 1 yıl önceki bir olay ve oyun bile aratmamışsınız. Konu açmanız gereksiz olmuş, bir şey olacağını düşünmüyorum.

eskiden yan hesabımda açıyorum param olmadığından sonra birgün ana hesabı maçıktı onda yanlışlıkla skinchanger açıkmış öyle yani

Kalsaydi coktan yasaklama almis olurdunuz.
tam garantiye almak için steam csgo desteğede yazdım yanıt bekliyorum
vac sistemi hakkında bilgi alabilirmiyim
Muhtemelen sunucuya baglanmadiginiz icin yasaklama almadiniz. VAC sistemi sunucuya baglandiginiz an devreye giriyor. 1 yildir gelmeyen yasaklama simdi de gelmez. Tabii kullanmadiginiz sürece.
vac menude çalışmıyormu yani

Son düzenleme:
@tr1six

VAC nedir?

VAC, Valve Anti-Cheat'in kısaltmasıdır. Kullanıcıların bilgisayarlarında kurulu olan hileleri tespit etmek için kullanılan otomatik bir sistemdir. Bir kullanıcı tanımlanabilir hile yazılımı kullanan bir bilgisayardan VAC korumalı bir sunucuya bağlanırsa, VAC sistemi kullanıcıyı gelecekte VAC korumalı sunucularda oynamaktan yasaklar.

Yani sunucuya baglandiktan sonra devreye giriyor.

@tr1six

VAC nedir?

VAC, Valve Anti-Cheat'in kısaltmasıdır. Kullanıcıların bilgisayarlarında kurulu olan hileleri tespit etmek için kullanılan otomatik bir sistemdir. Bir kullanıcı tanımlanabilir hile yazılımı kullanan bir bilgisayardan VAC korumalı bir sunucuya bağlanırsa, VAC sistemi kullanıcıyı gelecekte VAC korumalı sunucularda oynamaktan yasaklar.

birazdaha içim rahatladı yinede eşyalarımı başka hesaba çekcem ,zaten yan hesabımda eskiden kullandığım hileyi vac tespit etmiş
o hileyi kullanan tüm hesaplar banlanmış diye biliyorum bu talebi açmamın nedenide hesabımda 5k tl ye yakın item var ban yersem kötü olurdu
@tr1six

VAC nedir?

şey acaba o hesaba girip çıkarken pc de kalmışmıdır kalıntısı hala yüklüyse fln

Yeni konular

Geri
Yukarı