CS:GO VAC ban

Desteğe yazıp hesabınızın çalındığını ve atılan banın da bu süre zarfında yendiğini doğal olarak hileyi açanın kendiniz olmadığını yazın. Tahmini olarak 9 gün içerisinde halledersiniz. Ama açılma ihtimali yüksek çünkü aynısı arkadaşımın başına geldi ve açıldı.
VAC yasaklamaları kalıcıdır, tartışılamaz ve Steam Destek tarafından kaldırılamaz.
Eğer bir VAC yasaklamasının bir hata sonucu verildiği tespit edilirse otomatik olarak kaldırılır.
Hesabın çalınması sizin sorununuz valve bunu yönetmeliğinde belirtmiş.

Valve demiş ki:
"Sadece güvenilir makinelerden VAC korumalı sunuculara bağlanın; eğer Steam'e bağlandığınız makinede hile yazılımının olup olmadığından emin değilseniz asla VAC korumalı sunucularda oynamayın. "

İşte şu an başınıza gelen olay da bu. Hesabınıza güvensiz bir makineden girilmiş ama valve girenin başka biri olduğunu bilemez. Belki orada başka bir IP üzerinden etkinlik gözükür ama başka bir konumdaki başka bir bilgisayardan girmediğiniz ne malum?

@Musa B. sizden de süreci öğrenmek isterim VAC(Valve Anti Cheat) banlarının açılması imkansızdır. Süreç hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Belki konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olurum.

İyi Forumlar,

doğal olarak hileyi açanın kendiniz olmadığını yazın.

Bu Valve için hiçbir şey ifade etmiyor. Hesap güvenliğinden kullanıcı sorumludur.

VAC yasağı aldım esnada hesabımı ben kullanmıyordum. VAC yasağı kaldırılabilir mi?

Hayır. Suç esnasında hesabı kimin kullanıldığı bir önem teşkil etmemektedir ve VAC yasaklamaları kalıcıdır yani kaldırılamazlar. Bunun ne kadar sinir bozucu bir durum olduğuna katılsak da, diğer oyuncuların oyundan keyif almalarını sağlamak ve adil bir oyun ortamı yaratmak için hile konusunda sıfır tolerans göstermek durumundayız.

Konu sahibi mesajdan anladığım kadarıyla önce Overwatch tarafından, ardından da VAC tarafından yasaklanmış. Kısacası hiç şansı yok.

@Musa B. sizden de süreci öğrenmek isterim VAC(Valve Anti Cheat) banlarının açılması imkansızdır. Süreç hakkında bilgi verirseniz sevinirim. Belki konu hakkında daha fazla bilgi sahibi olurum.
Bu Valve için hiçbir şey ifade etmiyor. Hesap güvenliğinden kullanıcı sorumludur.
Süreç hakkında tek bildiğim arkadaşlarımın mail yoluyla konuya itiraz etmiş olması ve ban yenilen süre zarfında hesabına girememiş olması ve hesabını kurtarma adına gerekli adımları atmış olmalarını bildirmeleridir. Bunun yanında hesap ellerinden giderken kendilerine itiraz maili gelmediğini de belirttiler. Güvenilmeyen makine vs girse de itiraz maili gelmemesi Valve´in suçu.

Arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önce Steam hesabım çalındı çok zor bir şekılde gerı aldım hesabı mı? 3 gundur oynuyordum. CS:GO bugun okuldan geldım gırmeyı denıyordum VAC ban yazdı. Oyuna gırıyorum bekleme suresi diyor. Yuksek hata dıyor. Ne yapmam lazım? Banı açtırma şansım var mıdır? Çalındıgı zamanda açılmış hile.
Geçmiş olsun kardeşim, açtırma şansın 0.

itiraz maili gelmemesi Valve´in suçu

Güvenilir olup olmamasına Valve değil, kullanıcı dikkat edecek. Valve zaten hesabını koruyabilmen için sana gerekli desteği sağlıyor.

Kısacası hesabın çalınıp çalınmamasının bir önemi yok. Hesapta hile kullanılmış bunun sonucunda da hesaba yasaklama uygulamışlar.

Hesabım çalındı bahanesiyle yasaklama kaldırılacak olsaydı herkes bunun arkasına sığınarak yasaklamaları kaldırmaya çalışırdı.

Hesabım çalındı bahanesiyle yasaklama kaldırılacak olsaydı herkes bunun arkasına sığınarak yasaklamaları kaldırmaya çalışırdı.
Hocam bakın ben Valve çalışanı değilim, görmediğim bir şeyi olmuş gibi anlatmıyorum. Arkadaşım hesabı çalındığında VAC yedi ve sonrasında hesabı aldığında 10-14 günlük mailleşme sonunda VAC banı kaldırıldı. Sitede ne yazdığı vs beni şuan ilgilendirmiyor ben şahit olduğum bir olay sonucu açılma şansı olduğunu belirtiyorum.

VAC açılmıyor, hesabınızı çalan ş*refsiz şahsiyet hile kullanmış büyük ihtimalle (yine siz hile açıp girmişsiniz, ben hile açmadan ve başka bilgisayarda giriş yapmadan yedim).

Ben bu konular hakkında gayet detaylı bilgiye sahip olduğumu düşünüyorum. VAC yasaklamaları hatalı olmadığı sürece kaldırılmazlar. Hesap çalındı sonra itiraz ettiler ve açıldı diye bir şey yok.

@Musa B.

Yasaklamasının kaldırıldığını iddia eden arkadaşının profili atar mısın? Belli olur zaten daha önce yasaklama alıp almadığı.

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı