CS:GO VAC ban

legend4884

Centipat
Arkadaşlar yaklaşık 1 hafta önce Steam hesabım çalındı çok zor bir şekılde gerı aldım hesabı mı? 3 gundur oynuyordum. CS:GO bugun okuldan geldım gırmeyı denıyordum VAC ban yazdı. Oyuna gırıyorum bekleme suresi diyor. Yuksek hata dıyor. Ne yapmam lazım? Banı açtırma şansım var mıdır? Çalındıgı zamanda açılmış hile.

Son düzenleyen: Moderatör:
Geçmiş olsun. Ne olursa olsun o hile açılmaz. Oyun zaten ücretsiz olduğu için tekrar başlayabilirsiniz.

Desteğe yazıp hesabınızın çalındığını ve atılan banın da bu süre zarfında yendiğini doğal olarak hileyi açanın kendiniz olmadığını yazın. tahmini 9 gün içerisinde halledersiniz. 2-3 kez filan aranızda mailleşme olabilir sabredin. Ama açılma ihtimali yüksek çünkü aynısı arkadaşımın başına geldi ve açıldı.

1 Haftada OW düşüp ban yiyeceğini sanmam. Öyle olsa bile hiçbir şekilde VAC ban açtırma şansın yok. Bu CsGo için değil steam bünyesindeki bütün oyunlar için.

VAC kalıcı bir bandır. Bazı istisnai durumlarda açılabilir. Yinede Steam Support'tan şansınızı deneyin. Bir dahakine hesabınızı başkasına verirken iki kez düşünün ve bütün güvenlik önlemlerini aktif tutun.

Üzgünüm ama istisnai bi durum dahi olsa açılması söz konusu değil. :)

Başta da belirtiğim gibi kalıcı bir bandır. Ancak işin ucunda haksız yere bu duruma düşen biri var kendimi onun yerine koydum ve üzüldüm bir kaç kez arkadaşlarımında başına gelmişti. Tabi sonuç olumsuzdu ama umut işte.

Başta da belirtiğim gibi kalıcı bir bandır. Ancak işin ucunda haksız yere bu duruma düşen biri var kendimi onun yerine koydum ve üzüldüm bir kaç kez arkadaşlarımında başına gelmişti. Tabi sonuç olumsuzdu ama umut işte.
Gönül isterki gerçekten haksız yere ban yemiş ise açılsın ama bu konuda çok katılar.

Bu konu hakkında ne yaparsan yap ne dersen de ne kadar delil gösterirsen göster boş GG yani yeni bir hesap almalısın başka yolu yok bu işin malesef geçmiş olsun

Uyarı! Bu konu 5 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı