CS:GO skini nasıl nakite çevrilir?

El Quvava

Hectopat
Yer
Ankara
Merhaba, Steam envanterine 700 liralik USP-S var ama ByNoGame 300 lira gibi olu bir fiyat veriyor. Birkaç siteye baktim ama guvenemedim hangisi siteye satmaliyim? Bir de arkadasim Instagram'da skin alan bir sayfa soyledi, onlar guvenilir midir?

Eger o kadar ölüyse steam de sat, buradan nakite cevir. Normalde buradan nakite cevirmeyi önermem. Ama bynogame den daha fazla zarar ediyorsun.

ByNoGame'den satabilirsin, İtemSatış/İtemPazar gibi sitelerden satabilirsin ama çok alıcı çıkmayabilir. Yabancı csgo trade sitelerinde satmak kolay ama sanırsam ya 18 yaşından büyük olman lazım ya da PayPal kullanman lazımdı.
Siteler: TradeIt , DMarket(özellikle)...

Buradan nasil nakde ceviricem?
Bir eşya sattığında dmarket cüzdanına gidiyor eğer sitede bakiyene tıklarsan bakiye çek ya da yatır seçenekleri var ordan yapabilirsin

Uğraşmak istiyorsanız böyle yapabilirsiniz, direkt sitenin kendisine satmayın ilan koyun gerçek alıcılara satarsınız böylece fiyatı da o kadar düşmez.

Bu da bir alternatif skine göre satım yapma süresi farklılık gösterir. Sosaylde dolu indirimli oyun alan insanlar var.

Buradan nasıl nakde cevireceğim?

Konu açarak ulaşabilirsiniz. Süreç genelde Steam bakiyesi ile alıcıya oyun atılıyor o size parayı kartınıza atıyorlar. Ben alıp-satmıştım sosyalde.

Geri
Yukarı