CS:GO skinleri aşınıyor mu?

Aşınma skinin durumunu belirtmek için kullanılıyor. 0.00-0.07 arası Fabrikadan yeni çıkmış, 0.07-0.15 arası az aşınmış diye skinlerin dışarıdan nasıl göründüğünü sıralamışlar.

Aşınma skinin durumunu belirtmek için kullanılıyor. 0.00-0.07 arası fabrikadan yeni çıkmış, 0.07-0.15 arası az aşınmış diye skinlerin dışarıdan nasıl göründüğünü sıralamışlar.

Peki aşınmış silah ile aşınmamış silah arasındaki fark ne görüntü mü? Bir de. Uasinmis silah mi daha değerli? 0.07 dediğin yüzde nasıl oluyor anlamadım. Ben yeni başladım CS:GO'ya bilmek istiyorum silah alacağım.

Peki aşınmış silah ile aşınmamış silah arasındaki fark ne görüntü mü? Bir de. Uasinmis silah mi daha değerli? 0.07 dediğin yüzde nasıl oluyor anlamadım. Ben yeni başladım CS:GO'ya bilmek istiyorum silah alacağım.
Aşınmamış silah diye bir şey yok. Hepsinin 0'dan başlayıp 1'e kadar olan aşınma durumu var. Fark sadece dış görünüş. En değerli olanlar Fabrikadan Yeni Çıkmış, yani 0 ile 0.07 arasında olanlardır. Ondan sonra ise sırayla Az Aşınmış, Görevde Kullanılmış, Eskimiş ve Savaş Görmüş'tür.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Mesela bunu daha iyi anlamam için şu silahın tamamen aşınması benim CS:GO'da kaç tane rekabetçi Mac'ı yapmam lazım atıyorum 100 maçta mi bu hale. Geliyor.

Mesela bunu daha iyi anlamam için şu silahın tamamen aşınması benim CS:GO'da kaç tane rekabetçi maçı yapmam lazım? Atıyorum 100 maçta mı bu hale Geliyor.
Skinler aşınmıyor. Aşınması ne ise öyle kalıyor. Mesela kutu açtık diyelim, kutudan çıkan skinin aşınma değeri 0.24. Sonsuza kadar 0.24 kalıyor.

Skinler aşınmıyor. Aşınması ne ise öyle kalıyor. Mesela kutu açtık diyelim, kutudan çıkan skinin aşınma değeri 0.24. sonsuza kadar 0.24 kalıyor.

Hocam ya ben anlamadım ya da anlatamadım. Şimdi video attınız ya hani video da o silah bu hale kaç maçta geliyor hani 50 maçta mi 100 maçta mi? Gibi.

Hocam ya ben anlamadım ya da anlatamadım. Şimdi video attınız ya hani videoda o silah bu hale kaç maçta geliyor? Hani 50 maçta mi 100 maçta mi? Gibi.
Hocam şöyle, skinler kutulardan çıkar, oyun içinden düşer, trade-up özelliği ile elde edilir vs. Elde edildiği zaman 0 ile 1 arasında rastgele bir aşınma değerine sahip olarak gelir.

• 0-0.07 arası aşınma değeri fabrikadan yeni çıkmış olarak isimlendirilir.
  • 0.07-0.15 arası aşınma değeri az aşınmış olarak isimlendirilir.
  • 0.15-0.38 arası aşınma değeri görevde kullanılmış olarak isimlendirilir.
  • 0.38-0.45 arası aşınma değeri eskimiş olarak isimlendirilir.
  • 0.45'ten 1.00'a kadar olan aşınma değeri ise savaş görmüş olarak isimlendirilir.
Ama bazı istisna skinler vardır, mesela yukarıdaki videodaki AWP Asiimov. Aşınma değeri 0.18 ile 1.00 arasında. Yani sadece görevde kullanılmış, eskimiş ve savaş görmüş versiyonları vardır. Mesela AK-47 Redline diye bir skin var, o da benzer. 0.10 ile 0.70 arasında aşınma değeri var. Skinler elde edildiği aşınma değeri ne ise aynı kalır, sonradan aşınma değeri artmaz ve skin eskimez. Yani istersen 10.000 maç at, aynı aşınma değerinde ve yenilikte kalır skin. Aşınma değeri sadece görünüme ve fiyata etki ediyor. Örneğin 0.03 fabrikadan yeni çıkmış bir skin, aşınma değeri az olduğu için 0.22 görevde kullanışmış versiyonuna göre daha fazla para eder.

2 saattir markette geziyorum aug alacağım. hiç bir şey anlamadım. Şimdi kiminin üzerinde %20 kiminde %70 bunlar ne demek. Bu rakamların hangisi daha iyi silah demek? Bi yardımcı olun. Binde 100 lira şık aug istiyorum.

Geri
Yukarı