CS:GO Smurf Hesap Ban Yedi

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Arkadaşlar ben CS:GO normalde nova 2 bir oyuncuyum. İlk hesabım yeni gelen rütbesi eleştirmeden dolayı ban yedi. Çünkü karşı takım Max silver 3 idi. Ardında 2. bir hesap açtım ve adıma smurf egehan koydum. O hesabımda rütbesi eşleştirme ban yedi çünkü çok iyi oynadığım için hile olduğumu zannetti nooblar. Neyse 3. bir hesap açtım şimdi onu kullanıyorum. Topluluk sunucularına oynuyorum sadece. Ama o hesabımda noscope atabildiğim için uyarı aldı bu durumda ne yapabilirim?

Son düzenleyen: Moderatör:
Skin Changer kullanıyorsan yersin. Açık olalım 4 CSGO hesabı değiştirdim 2'si skin changerdan yedi ve birinde 754 saatim vardı. Ders olur sana.

Bir de kanıt sundum demez mi 😂 😂 Yaptığın photoshop çok bariz dostum neden insanları böyle boş meseleler ile oyalıyorsun anlamadım.

Gençler sırf hikaye olsun diye başka foruma yazmıştım ve inanmışlardı.
Oradaki fotoğraflar da photoshopdu. Zaten ba yeme sebebim skin changer di.
Yani olay gerçek değil. Diğer forumdakiler bunu anlamamıştı.
Sziileri tebrik ediyorum. 😀😁😂

Nova 2 olup smurf hesap açmak mı? 🤔🤔
Şaka maka VAC sistemi gereksiz yere VAC atmaz dosyalarında değişiklik algılamıştır ve bunu sana söylemiştir fakat sen pek fazla dinlemeyip yemişsin zaten bir kaç istisna dışında VAC ban asla açılmadı. Noscope attığın için uyarı yemezsin geçmiş olsun.Diğer hesaplarının ban yeme sebebi ise dosya doğrulaması yapmaman ve hile dosyalarının orda kalmasıdır.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı