CS:GO VAC Ban yedim

Makaleler
1
Yer
Alanya, Antalya
Selam dostlarım.
CS:GO'ya nisan ayında bilgisayar alınca tam olarak başladım. Ondan öncesinde internet kafelerde takılıyordum. Sorunum bu değil, sorunum "Parti Üyesi Yasaklandı" uyarısından vac ban yedim. Yani benim tahminlerim bu yönde çünkü hile kullanmadım sadece GTA 5 Parası için "Extreme Injector v3" kurdum. Onuda işlemlerimi yaptıktan sonra Revo Uninstaller ile sildim. Ben desteğe mesaj atsam kaldırırlar mı sizce?

"Sana sen hilesin demiştim ama bana yok dedin şimdi ne oldu birileri VAC yemiş adamları izliyordun bir de ses kasma takliti falan"

Belirttiğiniz profilin altına 19 saat önce gelen mesaj.

"Sana sen hilesin demiştim ama bana yok dedin şimdi ne oldu birileri VAC yemiş adamları izliyordun bir de ses kasma takliti falan"

Evet beni boostlayan kişinin bende yazmıştım özelden banlanacağını yok twitch yayıncısıyım ses kasıyorum falan filan gotvisini izlerken hile olduğunu anladım o benim arkadaşım değil oyun aramada bulduğum birisi taşıyodu takımı big star olmuş 153 winle hiç hile olacağını düşünmezdim fakat oyundan 1 saatlik çıktım izledim lem olmuştu gotvsinde bi baktım adama sisten bakıyor 2 tane adam var smokede ssgyle noscope sıkıyor
GTA5'de VAC Koruması olmadığı için ondan yemez.Injector açık kaldıysa arkaplanda ondan yemiştir.
Silmiştim Revo ile kalınıtısı bile kalacağını düşünmüyorum ama etkilemez herhalde

Anlamadım dediğinizi bana hile mi demeye çalıştınız açıkca anlatır mısınız?
Sizin aldiginiz yasaklamanin VAC yasagi ile bir alakasi yok. Baskasinin yaptigi bir hatadan dolayi diger oyuncular VAC yasagi almaz.
Evet kararımı bende kesinleştirdim ve o durmazlar adlı kişiyi arkadaş eklediğimden dolayı vac ban yedim yüksek ihtimalle çünkü hem ben hem durmazlar hemde bir kaç arkadaştık (tanımadıklarım ama steamda ekli) onlarda yandılar.

Son düzenleme:

Geri
Yukarı