CS:GO Smurf Hesap Yasak Mı?

Ban sebebi değil, eğlence kaynağı :D
Gerçekten eğleniyor musunuz? CS: GO oyuncusu değilim ancak dün Battlefield 1 oynarken karşı takım kötüydü ve 4 oyun üst üste kazandık. Hiç keyif almadım. Kendi seviyesindekiler ile oynamak yerine düşük seviyedekiler ile oynamak bana göre kısaca ezikliktir.

Gerçekten eğleniyor musunuz? CS: GO oyuncusu değilim ancak dün Battlefield 1 oynarken karşı takım kötüydü ve 4 oyun üst üste kazandık. Hiç keyif almadım. Kendi seviyesindekiler ile oynamak yerine düşük seviyedekiler ile oynamak bana göre kısaca ezikliktir.
Dostum eğleniyorum tabi :) 8 Maç hard oyun oynadıktan sonra. 1 oyun rahat rahat oynamak iyi geliyor. Üstelik silver arkadaşların tabiriyle "takım yüzünden" çıkamayan arkadaşlarımızı da çıkartmış oluyoruz.

Ban sebebi değildir, gönlünüz rahat olsun.

Bu arada küfür yersin falan diyorlar ama iyi vuruş yapınca ana bacı kalmıyor ortalıkta, smurf oyunun bir parçasıdır. Gidin oynayın sorun olmaz.

Arkadaşlar smurf hesap sadece bir ana hesabının global olup smurfu silver demek değil. 2 hesap oluyor. Benim ana hesap LEM smurf en son dmg idi. Global olup silver smurf hesapla maç atmakta çok eğlenceli oluyor ama. Ölen akrabalarınız gelen küfürlerden dolayı mezarında ters dönüyor ama.

Eğer kendi rankınızla oynayınca eğlenmiyorsanız, gidip topluluk sunucularında oynayabilirsiniz. Siz daha çok eğleneceksiniz diye kimsenin oyun zevkini bozamazsınız. Tabii ''Ban sebebi değil, eğlence kaynağı :D'' bu zihniyetteki birine bunu anlatamazsınız, orası ayrı.

Ben de o zaman gümüş olmama rağmen dünyaca seçkin hesap alıp milletin oyun zevkini kaçırayım, nasıl olur sence?
Hesap alım-satımı illegal bir şey :) Ha, arkadaşınızın hesabıyla girersiniz o ayrı ki 2 vurup rütbe düşersiniz söyleyeyim.
1592993821605.png

Yeni konular

Geri
Yukarı