CS:GO Smurf hesap nereden bulunur?

Ferreci

Hectopat
Daha fazla  
İyi sosyaller, malum çoğumuz rekabetçiden ban yemişizdir. Kimi haklı kimi haksız durumda tabii ki. Bu saçmalıklardan bıktığım için banım bitene kadar başka bir hesapta takılmak istiyorum. Steam'den 24 lira verip yeni bir CS : GO alsam rütbem ranked olana kadar günde sadece 2 maç kazanmama izin verecek. Ben de Silver 1-2-3 rütbeli smurf bir hesap almaya karar verdim. Ancak nereden alabilirim, PayPal'dan nasıl ödeme gerçekleştirebilirim bunlar hakkında yeteri bilgiye sahip değilim. Daha önce smurf hesap alan varsa yardımcı olabilir mi ?

Daha ana hesabında rank bile yok. :) Smurf olman için bi' global elite olup onlardan sıkılman lazım. Smurf hesap dedikleri normal bir hesap 2. steam hesabı açıp csgo oynadığını varsay.

Dikkatli okumadınız sanırım, Sıkılıp sıkılmadığım için değil, rekabetçi banım olduğu için yeni bir hesap açmak istiyorum. Ayrıca ana hesabımın rütbesi Nova 4 :)

Uyarı! Bu konu 9 yıl önce açıldı.
Muhtemelen daha fazla tartışma gerekli değildir ki bu durumda yeni bir konu başlatmayı öneririz. Eğer yine de cevabınızın gerekli olduğunu düşünüyorsanız buna rağmen cevap verebilirsiniz.

Geri
Yukarı