CS:GO Smurf Tecrübem

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.
Millet şuna laf ediyor şimdi 12. sınıf ögrencisi ile 9. sınıf öğrencisini beraber YKS denemesine sok sonra 12.sınıf diğerine ağlama çalış desin. 12. sınıfın böbürlenmesinin bir mantığı yok.

Mge gibi yüksek olmayan rankın da smurfunu ilk kez gördüm, bu arada yazdıklarınızdan onlar değil de daha çok siz çıldırmışa benziyorsunuz 😂

Okurken aynı şekilde kahkaha attım, şu arkadaşın maçına smurf hesapla gireyim desem, smurf hesabım bile lem. 😂

''Siz siz olun onları daha fazla çıldırtın'' tipe bak. Burada kurallar var, kurallar var, kurallar...

14 yaşında olduğunuzu bu kadar belli etmeyin komik mi ?
Bence sen böyle dalga geçeceğine 14 yaşındaki birisinin seni Smurf'leyip ezmezine üzül.

Dünyamız CS:GO'dan ibaret değil, yani en azından benim. Başka önemli işlerim var. Hayır neden bu kadar büyüdü anlamadım. Şu konunun 11 sayfa olmuş olmasına üzülüyorum en çok.

Bende sizin gerçekten bu oyunu kirletmenize üzülüyorum. Ban yeme sebebinizi anlamamanız gerçekten komik CS de en çok hile Silver da var rank atlamak için çoğu oyuncu açıyor ve biraz iyi olan herkes reportlanır zaten mantıklı olanda bu ban yemeniz zaten iyi olmuş kim bilir kaç kişinin oynunu berbat edecektiniz.

14 yaşında olduğunuzu bu kadar belli etmeyin komik mi?

Komik demedik zaten.

Okurken aynı şekilde kahkaha attım, şu arkadaşın maçına smurf hesapla gireyim desem, smurf hesabım bile lem. 😂

Hocam öyle bir iddiam yok, şu kadar iyiyim bu kadar mükemmelim gibi. Durum o kadar vahim. MGE'ye bile hile diyorlar :).

Ne yapalım böyle insanlar da varmış ama bu forumlarda pek görmeyi ummuyordum.

''Siz siz olun onları daha fazla çıldırtın'' tipe bak. Burada kurallar var, kurallar var, kurallar...

Çıldırtmazken siz siz değilsiniz, snickers çılgınlığını yok et!

Artık oyun oynamıyorum merak etmeyin siz ezmeye devam edin tebrik ederim.
İnsanları yaşlarıyla ezmeye çalış tebrik ederim seni. Daha yaşın bile yazmıyor.

Durum
Mesaj gönderimine kapalı.

Yeni konular

Geri
Yukarı