CS:GO "son maçlarında çok fazla takım arkadaşını attın" yasağı

Zephrion

Centipat
Daha fazla  
Hayatımda gördüğüm en saçma ban şekli. Takımın huzurunu bozuyorsa, rastgele bize ateş ediyorsa veya akf ise; ve ben de oylama ile bu oyuncuları attıysam suçlu ben mi oluyorum? 24 saatlik banı hak ettim mi? Gerçekten oyunu bırakmalık. Bu durumu olumlu karşılayan var mı aranızda? Veya mantıklı bulan?

Moderatör arkadaşlardan bir ricam olacak; zorunlu olmadıkça yazıları düzenlemeyin. Doğru yazımı yanlışa çevirmişsiniz. Görmeniz adına düzeltmeyeceğim. İyi günler.

a.png
😃

Son düzenleme:
CS:GO'da maalesef takımın huzurunu bozan büyük bir kitle var. Ancak bazen takımı taşımama rağmen 0 kill aldığı için drop atmadığım için beni kickleyen tayfa var. Böyle bir durumda takım arkadaşını atıyorsan eğer, 'yasak' haklıdır. Ancak harici bir durum varsa gereksiz.

CS:GO'da maalesef takımın huzurunu bozan büyük bir kitle var. Ancak bazen takımı taşımama rağmen 0 kill aldığı için drop atmadığım için beni kickleyen tayfa var. Böyle bir durumda takım arkadaşını atıyorsan eğer, 'yasak' haklıdır. Ancak harici bir durum varsa gereksiz.
Ben hiçbir zaman trollük için veya saçma sapan sebepler yüzünden birini oyundan attırmam veya oy vermem. O takımın huzurunu bozanları veya AFK'leri attıran çoğunlukla ben oluyorum. Benim ne suçum var?

Yeni konular

Geri
Yukarı