CS:GO Source 2 hakkında ne düşünüyorsunuz?

• Grafikler gayet iyi, low-spec bilgisayarları zorlamamak için bundan fazlası olamazdı sanırım.
  • Silah seslerini beğenmedim ama alışılır illa ki.
  • Utility değişiklikleri iyi olmuş.
  • UI kötü ama kişiselleştirilebilir.

Umarım yeni server açıp anti-hileyi iyileştirirler.

• Grafikler gayet iyi, Low-Spec bilgisayarları zorlamamak için bundan fazlası olamazdı sanırım.
  • Silah seslerini beğenmedim ama alışılır illaki.
  • Utility değişiklikleri iyi olmuş.
  • UI kötü ama kişiselleştirilebilir.

Umarım yeni server açıp anti-hileyi iyileştirirler.

Bende can barlarını vb beğenmedim.

2 ayrı oyun çıkmasını tercih ederdim tabii önceden Prime varsa 2 versiyonda da Prime olmasını isterdim. Herkesin bilgisayarı kaldırmayacağı için isteyen öncekini isteyen şimdikini oynaya bilse iyi olurdu.

Arkadaşlar 6 yıllık CS oyuncusu olarak çıkacak olan Source 2 Update videolarını gördüğüm kadarıyla oyun çok değişecek ve alıştığımız halinden eser kalmıyor. Yayındaki gibi bir çıkış yapacaksa ki muhtemelen böyle çıkar. Eskisi kadar oynayacağımı düşünmüyorum, siz nasıl buldunuz?

Daha üzerine çok daha fazla şey gelecek o yüzden daha erken ama şu anki halı bile hoş duruyor tabii son halini beklemek lazım.

Tabii ben oynayabilecek gibi değilim sistem 4 GB RAM.

Ne olursa olsun böyle bir yenilenme gerekiyordu. Oyun çok eski temeller üzerine kurulu ve bu oyunun güncellenmesini zorlaştırıyordu. Zaten Valve'nin asıl amacı oyunu daha kolay güncellenebilir hale getirmekti muhtemelen. Uzun vadede bu güncellemenin çok iyi bir hamle olduğunu göreceğiz bence.
2 ayrı oyun çıkmasını tercih ederdim tabii önceden Prime varsa 2 versiyonda da Prime olmasını isterdim. Herkesin bilgisayarı kaldırmayacağı için isteyen öncekini isteyen şimdikini oynaya bilse iyi olurdu.
İki ayrı oyun olarak çıkarmak yapılacak en büyük yanlış olurdu. Çünkü hali hazırda devasa bir skin piyasası var oyunda. Yeni bir oyun çıkarıp piyasayı ona aktarırsan eski oyundaki piyasayı mahvedersin. Yüz binlerce insanın sahip olduğu tonla skin çöp olurdu. Skin piyasasını eski oyunda tutmaya devam edersen bu sefer yeni çıkan oyuna oyuncuları çekmekte zorlanırsın. İki oyuna da birbirinden bağımsız skin piyasası kurarsan ortalık iyice çorbaya döner. Oyuncu kitlesini bir bütün olarak tutmak en mantıklısı.

CS 2'nin grafikleri bana hitap etmiyor gibi. Daha çizgi filimsi gibi geldi. Belki de ben eskisine alıştığım içindir. Mekanik açısından güzel şeyler eklenmiş. Molotofun yanış animasyonu çok iyi olmuş. Skinler biraz daha soluk duruyor, tıpkı gerçek hayatta olacağı gibi. Bilemiyorum, ben daha gerçekçi grafikler bekliyordum. Onun dışında güzel gibi duruyor.

Şu an oynuyorum ve oyun mükemmel. Beta olmasına rağmen FPS sıkıntıları yok, sadece deaglede sıkıntı var, onu da düzeltirler. Herkes oyun artık FPS oyunu değil gibi düşünüyor ama eskisinden daha iyi FPS oyunu olmuş. Bu arada kötü skinleriniz bile süper gözüküyor. Bendeki ajanın fiyatı 200TL artmış şu an.
kasaları satıp ajan almak mantıklı mı?

Geri
Yukarı