CS:GO Source 2 sızıntısı

Source2 kodları şu an zaten oyunun dosyalarında mevcut diye biliyorum fakat Source2, skinlerle birlikte düzgün çalışmadığı için güncellemeyi getirememişler bu zamana kadar. Umarım artık gelir de 64 tickrate sunuculardan ve hile rezaletinden kurtuluruz.

Skinlerle alakalı değil. Topluluk içeriğini aktarmanın zorluğundan ve rekabetçi bütünlüğe zarar verebileceğinden gelmedi şimdiye kadar.

64 tickrate sunucuların Source 2 ile alakası yok. Eski motorda getirebilirler. Anti hile tarafında sadece motor değişikliğinden kaynaklı tekrardan yazılacak hileler ancak uzun vadeli bir çözüm değil.

Bu sızıntılar daha önce de çıktı. İnsanın inanası gelmiyor gerçekten.

Bir de lütfen macOS'a adam akıllı destek versin şu oyun firmaları. Oyun oynayamamaktan fare kullanmayı unuttum.
Pek inanasım gelmiyor :D Valve olunca güven 0 benim :D
Umarım yaparlar. Yeni bir Counter-Strike istiyorum.
Source2 kodları şu an zaten oyunun dosyalarında mevcut diye biliyorum fakat Source2, skinlerle birlikte düzgün çalışmadığı için güncellemeyi getirememişler bu zamana kadar. Umarım artık gelir de 64 tickrate sunuculardan ve hile rezaletinden kurtuluruz.
Bende şu ana kadar Valve'nin bir güncelleme veyahut bir şey yapacağına dair umudum hiç olmazdı. Yalan haber diyip geçerdim, ama artık bu Source 2 söylentileri, söylenti olmaktan çıkalı 5-6 ay oluyor. Her gün yeni bir bilgi geliyor. Evet bazıları yalan olabilir ama her hafta farklı bir söylenti ve sızıntı bu bilgilerin doğruluğunu bence kanıtlıyor.

Herkes gömleğin düğmelerini iliklesin FPS'in kralı geri dönüyor :)

Bende şu ana kadar Valve'nin bir güncelleme veyahut bir şey yapacağına dair umudum hiç olmazdı. Yalan haber diyip geçerdim, ama artık bu Source 2 söylentileri, söylenti olmaktan çıkalı 5-6 ay oluyor. Her gün yeni bir bilgi geliyor. Evet bazıları yalan olabilir ama her hafta farklı bir söylenti ve sızıntı bu bilgilerin doğruluğunu bence kanıtlıyor.

Herkes gömleğin düğmelerini iliklesin FPS'in kralı geri dönüyor :)
Çok fazla ümitlenme. Aynı söylentiler, haberler 2019 yılında da baş göstermişti. Elde var hiç bir şey :D

Çok fazla ümitlenme. Aynı söylentiler, haberler 2019 yılında da baş göstermişti. Elde var hiç bir şey :D
Söylentiler diyorsun dostum bunlar söylenti değil. Ortada patent alımları (oyunun logosunun ve adının değiştirileceğine dair.) ve resmi oyun kodları var.

Patent hakkında görsel;
1654907991007.png

1654908639090.png

Son düzenleme:
Bir Twitter kullanıcısı CS:GO'ya ait olduğu iddia edilen kod satırlarını sızdırdı ve apaçık şekilde Source 2'ye ait olduğu anlaşılıyor.
21 Ağustos'ta CS:GO'nun 10. yılı olacağı için bu iddialar doğru olabilir.
Source 2 hiç olmadığı kadar yakın:)
Sızıntıya bakmak için;

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.
Daha detaylı bilgi için, çerezler sayfamıza bakınız.

Source 2 gelirse ben nasıl oynayacagım 😢

Söylentiler diyorsun dostum bunlar söylenti değil. Ortada patent alımları (oyunun logosunun ve adının değiştirileceğine dair.) Ve resmi oyun kodları var.

Patent hakkında görsel; Eki Görüntüle 1415726
Eki Görüntüle 1415730

Kanka anlıyorum seni ama çok heyecanlanma. Dediğim gibi bunlar çok önceden de vardı. Bu atacaklarım sadece çok ama çok kısa bir örneği. Binlerce bu konu hakkında yazı ve video bulabilirsin.

Bu içeriği görüntülemek için üçüncü taraf çerezlerini yerleştirmek için izninize ihtiyacımız olacak.

Ayrıca şunlara da bakabilirsin;

Son düzenleyen: Moderatör:
Kanka anlıyorum seni ama çok heyecanlanma. Dediğim gibi bunlar çok önceden de vardı. Bu atacaklarım sadece çok ama çok kısa bir örneği. Binlerce bu konu hakkında yazı ve video bulabilirsin.
Boş ver dostum bırak hevesleneyim işte. Hayatımın yıllarını çalmış bir oyun bırak da azıcık mutlu etsin be! Ekmeğe banıyoruz zaten güzel bir haber için ülkede:D

Boş ver dostum bırak hevesleneyim işte. Hayatımın yıllarını çalmış bir oyun bırak da azıcık mutlu etsin be! Ekmeğe banıyoruz zaten güzel bir haber için ülkede:D
Anlıyorum hocam, ben de deliler gibi severdim o oyunu 3 ayrı hesaptan 3k+ saatim vardı. Malum hile similatörü olduğu için bıraktım. 2019 senesinde işte bu sızıntılar çıktığı zamanlar çok heves ettmiştim bende. Baktım valve'nin bir şey yapacağı yok :D Salmıştım oyunu.

Skinlerle alakalı değil. Topluluk içeriğini aktarmanın zorluğundan ve rekabetçi bütünlüğe zarar verebileceğinden gelmedi şimdiye kadar.

64 tickrate sunucuların Source 2 ile alakası yok. Eski motorda getirebilirler. Anti hile tarafında sadece motor değişikliğinden kaynaklı tekrardan yazılacak hileler ancak uzun vadeli bir çözüm değil.
Don haci geçen sene tweetinde source2 güncellemesi ile oyun adının değişeceğini, 128 tick sunucuların geleceğini ve hileden kurtulacağımızı söylemişti hocam ondan söyledim.

Yeni konular

Geri
Yukarı