CS:GO stickerına yatırım yapılır mı?

İki buçuk aycık bekletsek ne olur? .D

Yükselcek derken nerden biliyosunuz :D
Bunu anlatmaya kalksam emin ol roman olur. Steam pazarı elinde tutmak için yaptıkları, yeni öğeler, indirimler, grafik, çin pazarı, dolar etkisi, kısacası. CS öğeleri durdukca Prizma kasası da dahil yükselir- yükselen düşer. Sistem bu.

Discordunuz varsa ordan birazcık mantığı anlatsanız
Birçok arkadaş ile konuştum. Kimisi bildiği konuda beni denedi, kimisi dinlemedi bile, kimisi 4 günde 40 Lira kârı beğenmez.. Kimisi kimisi uzar gider! Geçende bir arkadaşta rica etti, 2 yıldır gözlemlediğimi bildiğimi anlatayım istedi. (Kızmıştım aslında artık yatırım tavsiyesi değil asla benimki, sadece herkeze açık olan pazarı takip sistemini anlatmak) Tabii dedim ama kafası sadece çorba oldu.
Bu konuda yardımcı olamayıcam ne yazıkki.
Mayıs Ağustos arasında fiyatları grafikleri iyi takip edin demekten başka bişiy elimden gelmiyor.

Birçok arkadaş ile konuştum. Kimisi bildiği konuda beni denedi, kimisi dinlemedi bile, kimisi 4 günde 40 Lira kârı beğenmez.. Kimisi kimisi uzar gider! Geçende bir arkadaşta rica etti, 2 yıldır gözlemlediğimi bildiğimi anlatayım istedi. (Kızmıştım aslında artık yatırım tavsiyesi değil asla benimki, sadece herkeze açık olan pazarı takip sistemini anlatmak) Tabii dedim ama kafası sadece çorba oldu.
Bu konuda yardımcı olamayıcam ne yazıkki.
Mayıs Ağustos arasında fiyatları grafikleri iyi takip edin demekten başka bişiy elimden gelmiyor.
Peki :/

:/ bişiy yok yani :) Bak kısaca sistemi anlatsanız diyorsunuz. Kısadan para nerede kazanılıyor? 2 yıllık gözlemlerimi 2 dk da anlatamam. Ama anlatmayı deniyim. Al - beklet- sat. Son 1 yılda ne kadara düşmüş? Ne kadara yükselmiş? Bakın fiyat düşük ise alın bekletin yükselince satın. Bunun dışında Üzgünüm.. İyi forumlar!

Geri
Yukarı