CS:GO kasalara yatırım yapılmalı mı?

Befehle

Kilopat
Kasa fiyatlarının 2021'nin başından bu yana ne kadar uçtuğunu biliyorsunuz, özellikle 'rare' droplar.
Aklımda eski kasalardan almak var, şu anda aklımdakiler:

Yaban ateşi operasyonu kasası.
Anka operasyonu silah kasası.
Öncü operasyonu silah kasası.
Pala kasası.
Gölge kasası.

Önerebileceğiniz bir kasa var mıdır? Veya bu kasalar ileride değerlenir mi?

Kasa fiyatlarının 2021'nin başından bu yana ne kadar uçtuğunu biliyorsunuz, özellikle 'rare' droplar.
Aklımda eski kasalardan almak var, şu anda aklımdakiler:

Yaban ateşi operasyonu kasası.
Anka operasyonu silah kasası.
Öncü operasyonu silah kasası.
Pala kasası.
Gölge kasası.

Önerebileceğiniz bir kasa var mıdır? Veya bu kasalar ileride değerlenir mi?
Kasaya yatırım yapana kadar borsaya veya kriptoyq yatırım yap bence. Bitcoin bile alsan çok sıkıntı yaşayacağını düşünmüyorum ytd.

Benim bildiğim kasaların değerlenmesinin tek sebebi bizim paramızın değersizleşmesi, ama çok nadir rastlanan bir olay olur da kasa fiyatları uçarsa ayrı. Mesela bir kere TF2 de kasa fiyatları oyunda açığa çıkan bir bug yüzünden 1 günde yüzlerce kat artmıştı.

Benim bildiğim kasaların değerlenmesinin tek sebebi bizim paramızın değersizleşmesi, ama çok nadir rastlanan bir olay olur da kasa fiyatları uçarsa ayrı. Mesela bir kere TF2 de kasa fiyatları oyunda açığa çıkan bir bug yüzünden 1 günde yüzlerce kat artmıştı.
Hayır kasaların azalmasından dolayı az olan her zaman kıymetlidir. 2016 da 1 2 tl olan kasalar şuan bulunmadığı için fiyatı 200 tl civarında.

Hocam ben oyunlara para vermeyi sevmem Call of Duty gibi oyunlara vereceksen ver ama bence vermeyin hocam ama yine de siz bilirsiniz hocam.
Oynamak istediğim, oynayacağım oyun olursa parasını verip alıyorum hocam, korsanla aram iyi değildir.
Call of Duty oyunları ayrı kazık bu arada 20 senelik Call of Duty Warchest oyunları 50TL :D
3-5 ayda kar getirecek şeyler değil kasalar. Gerekirse 1-2-3 sene atarım kenara sıkıntı olmaz diyorsan yapabilirsin.
Öyle hemen 1-2 ayda kar beklemiyorum, ama önümdeki işte ilkbahara kadar bir artış yükseliş bekliyorum yani.

Yeni konular

Geri
Yukarı