CS:GO T için Ajan Önerisi

Csgomaniac

Femtopat
Daha fazla  
Arkadaşlar merhaba. Bütçeme göre CS:GO'da T için 2 ajan arasında kaldım. Kasa Hırsızı Voltzmann ve Küçük Kev ikisi de profesyonellerde. Bunları kullanan ya da birini tavsiye etmek isteyen var mı? Hangisini seçmeliyim ve neden?

Son düzenleyen: Moderatör:
Cevaplar için teşekkürler. Başka tavsiye ve sebebini söylemek isteyen varsa cevaplarını bekliyorum

Upupup

Son düzenleme:
İkisi arasından küçük kev tabi ki de. Bütçek artarsa Sör Kanlı Darryl'lere de bakabilirsin. En ucuzu bu 370 TL.

CT tarafında Ava çok güzel. Kafası ince ayrıca. Tabi hepsinin hitbox'ları aynı sanırım ama psikolojik olarak ince gözüken kafaları vurmak daha zordur.

Screenshot_20230507_182543_Steam.jpg

Çok üst bütçelere çıkmayacaksan first person viewmodeli de değiştirecek bir şey almanı tavsiye ederim. Bu yüzden kırmızı gömlek sabre alabilirsin. Onun dışında bütçe hafif artarsa Darryl de güzel seçim.

Upupup
İkisi arasından küçük kev tabi ki de. Bütçek artarsa Sör Kanlı Darryl'lere de bakabilirsin. En ucuzu bu 370 TL.

CT tarafında Ava çok güzel. Kafası ince ayrıca. Tabi hepsinin hitbox'ları aynı sanırım ama psikolojik olarak ince gözüken kafaları vurmak daha zordur.

Eki Görüntüle 1770285
bunu çok istiyorum fakat bütçemi aşıyor ya :'/

Çok üst bütçelere çıkmayacaksan first person viewmodeli de değiştirecek bir şey almanı tavsiye ederim. Bu yüzden kırmızı gömlek sabre alabilirsin. Onun dışında bütçe hafif artarsa Darryl de güzel seçim.
Teşekkür ederim ama ben kıyafet kolu görmeyi sevmiyorum ya. Keşke bütçe olsa da direkt Darryl alabilsek bence tartışmasız çok iyi^^

Yeni konular

Geri
Yukarı