CS:GO takas yaparken dolandırılmak

İşletim sistemi
Diğer

halim07

Kilopat
Yer
Düsseldorf-İzmir
Merhabalar dün akşam başıma gelen bir olayı anlatacağım. Dün akşam kendi hesabımdan kardeşimin hesabına envanterimdeki 300€ değeri olan skinleri takas teklifi olarak yolladım tabi gelen teklifi kabul ettim kendim yolladığım düşüncesiyle lakin bu sabah böyle bir görüntü ile karşılaştım.
Ekran 111.PNG
Ekran Alıntısı222.PNG

Meğerse ben kendim takas teklifi attıktan 2 dakika sonra birisi bana böyle bir teklif atmış ve ben bu teklifi kabul etmişim olacak iş değil, nasıl böyle bir şey olabilir yardımcı olabilir misiniz?

Yani bunu da 1 gün sonra skinler gelmeyince fark etmem bayağı şaşırttı doğrusu tam ben trade teklifini attıktan 1dk sonra tradebot da attığı için doğal olarak onunki en üstteydi ve düşünmeden direkt kendi trade teklifim olduğunu düşünerek onaylamıştım garip. Neyse iyi oldu oyunu az önce sildim hakkım sonuna kadar haram olsun ne diyim 😅 dolandırıcılığın böylesi artık kendi attığım takas tekliflerine bile güvenemeyeceğim.

Yani bunu da 1 gün sonra skinler gelmeyince fark etmem bayağı şaşırttı doğrusu tam ben trade teklifini attıktan 1dk sonra tradebot da attığı için doğal olarak onunki en üstteydi ve düşünmeden direkt kendi trade teklifim olduğunu düşünerek onaylamıştım garip. Neyse iyi oldu oyunu az önce sildim hakkım sonuna kadar haram olsun ne diyim 😅 dolandırıcılığın böylesi artık kendi attığım takas tekliflerine bile güvenemeyeceğim.
API anahtarınızı iptal ederseniz bir şey olmaz.

Artı -1 Eksi

Yeni konular

Geri
Yukarı